Gwiezdne WojnyGwiezdne Wojny

Choć nowe „Gwiezdne Wojny” miał napisać m.in. twórca „Zagubionych, Demon Lindelof, to wszystko wskazuje na to, że jego projekt nie dojdzie do skutku. Najprawdopodobniej najnowszy film z uniwersum „Star Wars” napisze Steven Knight, czyli twórca hitowego serialu Peaky Blinders.

Steven Knight to prawdziwy weteran, co daje nadzieję na to, że nowe „Gwiezdne Wojny” będą naprawdę udanym widowiskiem.

Spod ręki tego twórcy wyszły takie dzieła jak: „Peaky Blinders”, „See”, „Tabu”, „Niewidoczni”, „Wschodnie Obietnice”, „Dziewczyna w sieci pająka”, „Skazani na siebie”, „Spencer”, „Locke”, „Koliber” i „Przynęta”.

Wciąż nie wiadomo, o czym mają opowiadać nowe filmy z uniwersum „Star Wars”. Zdaje się, że większość wątków z poprzednich trzech trylogii została zamknięta. Być może więc nowe filmy zajmą się zupełnie nową historią.

Zobaczymy, czy tym razem twórcom uda się przekonać do produkcji ortodoksyjnych fanów, którzy uznają tylko najstarszą trylogię.

SJ

Filmweb

Fot. Internet

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *