Regulamin TymŻyjesz.pl

 1. Portal tymzyjesz.pl działa na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Korzystanie z portalu oznacza zapoznanie się z treścią regulaminu i zgodę na przestrzeganie go.
 2. Alternatywna nazwa portalu brzmi również „Tym Żyjesz” i „TymŻyjesz.pl”.
 3. Wydawcą portalu jest osoba fizyczna.
 4. Wydawca zastrzega sobie prawo do umieszczania na portalu materiałów reklamowych i promocyjnych.
 5. W tekstach mogą pojawiać się tzw. linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie użytkownik przekierowywany jest na stronę zewnętrzną, na której partner oferuje produkty lub usługi.
 6. Na stronie mogą pojawiać się teksty partnerskie, które są przygotowane przez podmioty lub osoby trzecie.
 7. Wszelkie materiały, w szczególności logo, nazwa oraz treści podlegają ochronie praw autorskich i pokrewnych.
 8. Wydawca zakazuje przedrukowywania treści tekstów bez wydania pisemnej zgody. Wyjątkiem jest tzw. ściąganie RSS, pod warunkiem podania pełnej treści, podpisania źródła „tymzyjesz.pl” oraz zostawienia aktywnego linka do oryginalnego tekstu.
 9. Prawa autorskie do tekstów opublikowanych na portalu tymzyjesz.pl, o ile nie podpisano wyraźnie inaczej, przysługują Wydawcy.
 10. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z portalu tymzyjesz.pl zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami obyczajowymi, postanowieniami niniejszego regulaminu oraz zasadami netykiety.
 11. Użytkownicy mogą zamieszczać komentarze do tekstów, pod warunkiem przestrzegania prawa obowiązującego na terytorium III RP. Wszelką odpowiedzialność za treść komentarzy ponoszą ich autorzy.
 12. Dostęp do moderacji komentarzy posiadaj cała redakcja.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania wybranych komentarzy bez podania uzasadnienia i według własnej oceny.
 14. Jedyny kontakt z redakcją możliwy jest poprzez adresy mailowe podane w zakładce „kontakt”. Wpisanie komentarza na stronie lub wysłanie wiadomości na profil w mediach społecznościowych nie jest uznane za skontaktowanie się z redakcją.
 15. Redakcja ani Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za sposób, w jaki użytkownicy korzystają z portalu a także za wszelkie wynikłe z tego skutki; komentarze oraz materiały zamieszczane przez Użytkowników portalu tymzyjesz.pl; jakiekolwiek szkody wynikające z działań użytkowników portalu tymzyjesz.pl niezgodnych z obowiązującym prawem a także postanowieniami regulaminu portalu tymzyjesz.pl;
 16. Wydawca zastrzega sobie prawo do aktualizacji lub zmiany regulaminu w każdej chwili. Za bycie na bieżąco z treścią regulaminu odpowiada Użytkownik, który zobowiązany jest do znajomości treści Regulaminu. Wszelkie zmiany i aktualizacje wchodzą w życie z dniem ich opublikowania.
 17. Jako portal, zbieramy jedynie te dane, które Użytkownicy sami podają do celów niezbędnych przy korzystaniu z funkcjonalności strony, np. do zamieszczenia komentarzy. Nie przetwarzamy dodatkowo tych danych, nie sprzedajemy ich ani nie podejmujemy żadnych specjalnych działań, za wyjątkiem automatycznych wynikających z korzystania ze strony.
 18. Na stronie mogą wyświetlać się zautomatyzowane reklamy od zewnętrznych dostawców, dopasowne do urządzeń Użytkowników. Reklamy te mogą przenosić Użytkownika na stronę zewnętrzną. Wydawca ani Redakcja nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść i funkcjonowanie.
 19. Na stronie mogą wyświetlać się konkretne reklamy ustalone z Wydawcą. Reklamy te mogą przenosić Użytkownika na stronę zewnętrzną.
 20. Treści na portalu są tworzone przez Redakcję złożoną z żywych ludzi. Nie korzystamy do tworzenia treści z popularnych w ostatnim czasie tzw. czatbotów czy algorytmów tworzących treści.
 21. Redakcja dokłada wszelkich starań, by codziennie dostarczać Użytkownikom świeże, wartościowe i ciekawe treści o szerokiej tematyce.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl