fot. Fb/Witek Muzyk Ulicy

Witek Muzyk Ulicy, czyli Witold Mikołajczuk, nie żyje. Był uwielbianym kompozytorem, akordeonistą, gitarzystą, wokalistą i autorem tekstów. Miał 42 lata.

Informację o śmierci Mikołajczuka potwierdził w rozmowie z PAP Hubert Ziętała, manager muzyka.

– Witku, zmieniłeś nasze postrzeganie świata i muzyki, jesteśmy wdzięczni za każdą wspólną chwilę, spotkania, koncerty i piękno, które dałeś światu – napisano na oficjalnym profilu muzyka w mediach społecznościowych.

Pojawił się przy tym ważny apel do wszystkich fanów.

– Prosimy o uszanowanie spokoju rodziny, najbliższych i przyjaciół w tym trudnym czasie. O uroczystościach pogrzebowych poinformujemy w najbliższych dniach – podkreślono.

Witold Mikołajczuk urodził się 6 września 1981 roku w Żarach. Był kompozytorem, akordeonistą, gitarzystą, wokalistą i autorem tekstów.

Witek Muzyk Ulicy ukończył I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Samodzielnie nauczył się gry na instrumentach.

Będąc w trzeciej klasie założył zespół rockowy Śruboręt. Pracował jako handlowiec przez kilkanaście lat. Później zajął się graniem na akordeonie i gitarze i występował na ulicach.

W 2019 roku pojawił się m.in. na Festiwalu Pol’and’Rock.

Śmierć muzyka nastąpiła w czwartek. Nie podano, co było przyczyną jego zgonu.

dj

polsatnews.pl

fot. Fb/Witek Muzyk Ulicy

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *