Nichelle Medina, Rachel Kim i Alissa Carlson Schwartz.Nichelle Medina, Rachel Kim i Alissa Carlson Schwartz. / fot. screen Twitter (kolaż)

Do przerażającego zdarzenia doszło w porannym programie na żywo w CBS Los Angeles. Meteorolog Alissa Carlson Schwartz nagle straciła przytomność i spadła z krzesła.

W sobotę rano Alissa Carlson Schwartz miała zaprezentować prognozę pogody podczas programu na żywo w CBS Los Angeles. Nadawanie jednak przerwano.

Nagle zasłabła i spadła z krzesła

Poranny program na żywo rozpoczął się o godzinie 7.00. Z widzami przywitały się prowadzące go Rachel Kim i Nichelle Medina, które następnie powitały mającą zaprezentować prognozę pogody Schwartz.

Na udostępnionym w sieci nagraniu widać jak Schwartz kiwa głową na powitanie, a następnie opiera się o stół i próbuje ustabilizować sylwetkę.

Meteorolog następnie robi dziwną minę, zaś jej oczy zaczynają „uciekać do tyłu”. Po chwili tułów kobiety opada na stół, a niewiele później ląduje ona na podłodze.

Współprowadzące program na początku nie zorientowały się co się dzieje, jednak już po kilku sekundach Kim krzyknęła „oh!”, a Medina mówi „zrobimy teraz szybką przerwę”.

Poranny program CBS Los Angeles nie wrócił już do segmentu na żywo. Nie wiadomo co było przyczyną nagłego zasłabnięcia kobiety.

Problemy z sercem

Po kilku godzinach Schwarz zamieściła wpis na Facebooku, w którym napisała, że „będzie ok!”, a także podziękowała przyjaciołom i widzom za życzenia.

Okazuje się, że nie był to pierwszy taki przypadek w historii prezenterki pogody. Jak podają media w 2014 roku, kiedy jeszcze pracowała w innej stacji, Schwartz doświadczyła podobnego epizodu.

Na planie reportażu o pogodzie Schwartz zaczęła wymiotować. W rezultacie tego zdarzenia zdiagnozowano u niej nieszczelną zastawkę serca.

πr

nypost.com/tmz.com

fot. screen Twitter (kolaż)

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *