Rebranding Twittera wstrzymany.Rebranding Twittera wstrzymany. / Fot. The Telegraph/screen z nagrania

Tylko litery „er” i niebieskie logo ptaka pozostają na biurze firmy Elona Muska. Policja wstrzymała rebranding siedziby Twittera.

Okazuje się, że miliarder nie uzyskał odpowiednich pozwoleń od miasta na przeprowadzenie operacji.

W ramach zmian w serwisie społecznościowym Twitter zamiast kultowego już logo z sylwetką niebieskiego ptaka pojawiło się logo z białą literą X na czarnym tle.

Podobną zmianę Musk i spółka planowali przeprowadzić w swoim głównym biurowcu w San Francisco. Zatrudniono firmę, która miała usunąć logo i napis z elewacji budynku. Ten rozlega się na trzy kondygnacje.

Pracownicy zdążyli usunąć symbol @ oraz litery t, w, i, t i t. Dalsze prace wstrzymała policja. Okazuje się, że firma nie miała pozwolenia na zamknięcie ulicy wokół biurowca, a także nie uzyskała pozwolenia w Departamencie Inspekcji Budowlanej na roboty. I tak na elewacji pozostały tylko litery „er” i niebieskie logo. Na ten moment nie wiadomo, kiedy prace zostaną wznowione.

Zmianę nazwy z Twittera na X Musk nieoczekiwanie ogłosił w minioną niedzielę. „Wkrótce powiemy adieu marce Twittera i stopniowo, wszystkim ptakom” – ogłosił miliarder. X ma być „aplikacją od wszystkiego”, a nie tylko medium społecznościowym. Na Twittera można już wejść z nowego adresu x.com.

JW
Źródło: The Telegraph
Fot. screen z nagrania

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *