Natalie Portman zdradzona.Natalie Portman. / Fot. Gage Skidmore, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Natalie Portman przeżywa ciężkie chwile w życiu prywatnym. Wyszło na jaw, że jej mąż zdradził ją z młodszą o dwie dekady kobietą. Podobno jednak oboje walczą o uratowanie małżeństwa.

41-letnia dziś Portman poznała swojego męża Benjamina Millepieda w 2009 roku na planie filmu „Czarny łabędź”. Para ma dwójkę dzieci – 12-letniego syna Alepha i 6-letnią córkę Amalię. Millepied i Portman w 2012 roku postanowili oficjalnie wstąpić w związek małżeński.

Wydawało się, że prywatnie wiodą szczęśliwe życie. Nawet plotek na ich temat było jak na lekarstwo, co w tym środowisku jest bardzo rzadko spotykane. Rysy na szkle zaczęły pojawiać się pod koniec ubiegłego roku. Wówczas po raz pierwszy pisano o poważnym kryzysie w małżeństwie. Para jednak wszystkiemu zaprzeczyła.

Mąż zdradził Portman

Niezależnie od tamtej sytuacji i przyczyn mniemanego kryzysu, wyszło na jaw, że mąż Portman okazał się niewierny. Millepied zdradzał żonę z młodszą o 20 lat Camille Etienne, francuską aktywistką klimatyczną. Zostali przyłapani przez postronne osoby jak spotykali się w jednym z biurowców. Być może mężczyzna wszystkiemu by zaprzeczył i jakoś to wytłumaczył, ale okazało się, że kilkukrotnie sfotografowano go z 25-letnią kobietą. Przytulali się, całowali.

Anonimowy informator, który podobno zna się zarówno z Portman, jak i Millepiedem, zdradził plotkarkim mediom, że Natalie na razie nie podjęła decyzji o odejściu czy rozwodzie. – Próbują to jakoś rozwiązać, przepracować – mówi informator i dodaje, że „Benjamin robi wszystko, co w jego mocy, by Natalie mu wybaczyła”.

Zapewnia przy tym, że kocha swoją rodzinę, a romans był „ogromnym błędem”, krótkotrwały i definitywnie zakończony.

Dla Portman z kolei najważniejszym celem w tej chwili jest ochrona dzieci . Zdradę męża miała odkryć na początku marca. Liczyła, że wszystko uda się utrzymać w tajemnicy. Niestety, nie udało się.

Francuskie media, łącząc wątki, przypominają, że Portman i Millepied nie byli widziani razem podczas festiwalu filmowego w Cannes, który odbywał się w drugiej połowie maja. To mogłoby świadczyć, że rzeczywiście w ich związku były wówczas „ciche dni”. Jednocześnie media te dodają, że w ostatnim czasie małżeństwo było widziane wspólnie na koncercie Beyonce w Paryżu, co z kolei sugeruje, że ich relacje mogły się poprawić.

25-letnia Camille Etienne, z którą zdradzał Portman Millepied, robi karierę jako aktywistka klimatyczna. Wybiła się głównie na tym, że przyjaźni się (przynajmniej na potrzeby medialne) z Gretą Thunberg. Na kanwie tej sławy napisała (lub napisał ktoś, a ona firmuje swoim nazwiskiem) książkę o kwestiach środowiskowych.

JW
Źródło: metro.co.uk
Fot. Gage Skidmore, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *