Al Pacino Źródło: YouTubeAl Pacino Źródło: YouTube

Al Pacino to kultowy aktor dla wielu pokoleń kinomaniaków. Gwiazdor ma już 83 lata, więc nie mógł uwierzyć, gdy jego młodziutka partnerka przekazała mu, że będzie tatą. 83-latek kazał nawet przeprowadzić testy DNA, by upewnić się, że dziecko jest jego.

Al Pacino to amerykański aktor pochodzący z rodziny włoskich imigrantów. 83-latek jest jedną z najbardziej kultowych postaci Hollywood. Znany jest m.in. z roli w takich klasykach jak Ojciec Chrzestny, Zapach Kobiety, Adwokat Diabła, Dom Gucci, czy wiele, wiele innych. Gwiazdor gra także w teatrze.

83-letni aktor ma już kilkoro dzieci: 33-letnią córkę Julię Marię oraz 22-letnie bliźnięta – Olivię i Antona.

Al Pacino ponownie tatą

Wydawało się to niemożliwe, bo aktor zmaga się z problemami zdrowotnymi, przez które jest prawie całkowicie bezpłodny. A jednak to prawda – słynny Amerykanin włoskiego pochodzenia znów będzie tatą.

Gwiazdor jest w związku z 29-letnią Noor Alfallah, którą poznał przez to, że była przyjaciółką jego 22-letniej córki Olivii. Alfallah była wcześniej w związku z 79-letnim solistą The Rolling Stones Mickiem Jaggerem, a także 61-letnim miliarderem Nikolasem Bergguenem.

29-latka poinformowała niedawno aktora, że jest w ciąży. Ten z początku nie mógł uwierzyć w to, że jest ojcem. Z medycznego punktu widzenia wydawało się to niemożliwe. Dlatego więc nakazał dziewczynie przeprowadzić testy DNA na ojcostwo.

Testy potwierdziły, że wydarzył się cud. Zmagający się z problemami zdrowotnymi 83-latek ponownie będzie tatą. Nie wiadomo, jakiej płci jest nienarodzone dziecko pary, ale wiadomo, że należy już do grona dziedziców ogromnej fortuny aktora.

SJ

Polsat News

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *