Wojciech Mann / Foto: screenYouTube/TVN StyleWojciech Mann / Foto: screenYouTube/TVN Style

Odkąd Wojciech Mann zniknął z telewizji, rzadko pojawia się publicznie. Skupił się bowiem na pracy e radio. Ostatnio jednak dziennikarz pojawił się jako gospodarz spotkania autorskiego. Uwagę wszystkich przykuł balkonik, przy którym poruszał się Mann.

Nie jest tajemnicą, że Wojciech Mann od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Dziennikarz ma problemy m.in. z nogami.

Nikt jednak nie spodziewał się, że podczas spotkania autorskiego z okazji premiery nowej biografii Kory, Mann pojawi się z balkonikiem. Dziennikarz z trudem doszedł do sceny.

Widać jednak było, że Mann schudł kilkadziesiąt kilogramów, co niewątpliwie jest korzystne dla jego stawów. Diety ma pilnować mu jego żona.

Po poniedziałkowym spotkaniu autorskim „Super Express” postanowił skontaktować się z synem Wojciecha Manna, Marcinem Mannem. Mężczyzna już wcześniej pomagał ojcu. Dwa lata temu, kiedy dziennikarz pojawił się na uroczystym odsłonięciu muralu upamiętniającego Korę na warszawskich Bielanach, przygotowano dla niego specjalne krzesło. Mann przez całą uroczystość siedział, a jego syn Marcin troskliwie go doglądał.

Teraz, w rozmowie z tabloidem, odniósł się do kwestii balkonika. Wyraził nadzieję, że jest to rozwiązanie tymczasowe.

– W imieniu taty dziękuję za miłe słowa i troskę. Tata czuje się dobrze, a balkonik, mamy nadzieję, jest tymczasowy – zaznaczył Marcin Mann.

Mimo problemów zdrowotnych Wojciech Mann wciąż pozostaje aktywny zawodowo. Dziennikarz ma swoją audycję na falach radiowych. Chętnie także podejmuje się prowadzenia wydarzeń kulturalnych.

Pierwsze problemy dziennikarza z chodzeniem zaczęły się dekadę temu. W 2014 roku, gdy pracował jako juror w jednym z programów TVP2, niezbędna była pomoc aż trzech osób, by Mann mógł wejść do studia i z niego wyjść.

mx

se.pl

Foto: screenYouTube/TVN Style

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *