Nagła śmierć radnegoZdjęcie ilustracyjne / Foto: Pixabay

Nie żyje Łukasz Borys, radny Rady Powiatu Pisz. Miał tylko 36 lat. O jego śmierci poinformowała „Gazeta Olsztyńska”.

Jak podała „Gazeta Olsztyńska”, samorządowiec zmarł nagle 3 czerwca, w sobotę. Łukasz Borys odszedł w wieku 36 lat.

Łukasz Borys był nie tylko radnym Rady Powiatu Pisz, lecz także nauczycielem języka angielskiego w II Liceum Ogólnokształcącym w Piszu. W Radzie zasiadał drugą kadencję z rzędu, czyli od 2014 roku. Łukasz Borys reprezentował okręg wyborczy nr 1: Miasto i Gminę Biała Piska.

Samorządowiec był mieszkańcem Białej Piskiej. W ocenie lokalnej społeczności był niezwykle aktywnym politykiem i dobrym człowiekiem. Doceniało go także środowisko II LO w Piszu.

„Są ludzie, którzy energią i uśmiechem zarażają innych. Są ludzie pełni pasji. Są fachowcy, których nie da się zastąpić. Są spotkania, o których się nie zapomina. Są dobrzy ludzie, którzy odchodzą za szybko. Łukaszu, nie możemy uwierzyć…” – czytamy w pożegnaniu zamieszczonym przez II LO.

Pogrzeb radnego odbył się 6 czerwca w Białej Piskiej. „Odszedłeś do cichej krainy, do ciszy wśród niebieskich fal, odpocząć po pracowitym życiu, zostawiłeś smutek i żal” – czytamy w nekrologu zmarłego.  mx

„Gazeta Olsztyńska”

Foto: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *