Kobiety różnych nacji Źródło: Pexels, collageKobiety różnych nacji Źródło: Pexels, collage

W badaniu , w którym analizie poddano tysiące postów na portalu społecznościowym Reddit, próbowano odpowiedzieć na pytanie: która nacja jest najpiękniejsza. Okazuje się, że internautom najbardziej podobają się Hindusi.

W badaniu, w którym na podstawie aktywności użytkowników Reddita oceniano, która nacja jest najpiękniejsza, wzięto pod uwagę zwroty, które dotyczyły atrakcyjności. Następnie sprawdzono, które tyczyły się konkretnej narodowości, ile miały lajków, komentarzy itd.

Która nacja jest najpiękniejsza?

Z takiej analizy wynika, że pierwsza 10. najpiękniejszych narodowości prezentuje się tak: Indie (1), USA (2), Szwecja (3), Japonia (4), Kanada (5), Brazylia (6), Francja (7), Włochy (8), Ukraina (9), Dania (10).

Polacy znaleźli się tuż za podium – na 11. miejscu. Dużo lepiej poszło Polkom, które w „samodzielnym starcie” zajęłyby 4. miejsce.

Najpiękniejsze kobiety według tego zestawienia to kolejno: Hinduski (1), Japonki (2), Szwedki (3), Polki (4), Włoszki (5), Brazylijki (6), Ukrainki (7), Francuzki (8), Izraelki (9) oraz Amerykanki (10).

Dużo gorzej natomiast poszło polskim mężczyznom, którzy nie załapali się do pierwszej 10. Prezentuje się ona następująco: Brytyjczycy (1), Hindusi (2), Włosi (3), Amerykanie (4), Szwedzi (5), Japończycy (6), Francuzi (7), Irlandczycy (9) i Belgowie (10).

SJ

Daily Mail

Fot. Pexels

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *