Kosmici Źródło: TikTok / Pixabay, collageKosmici Źródło: TikTok / Pixabay, collage

Eno Alaric to użytkownik TikToka, którego śledzi ok. 400 tys. osób. Twierdzi on, że przybył do naszych czasów z przyszłości. Przewidywał, że 23. marca, czyli dziś, zaatakują nas kosmici.

Eno Alaric twierdzi, że przybył do nas z 2671 roku. Użytkownik TikToka rok temu twierdził, że dziś, czyli 23. marca 2023 roku, świat zaatakują kosmici.

„Tak, jestem podróżnikiem w czasie rzeczywistym, świat wkrótce się skończy” – czytamy w podpisie widea, w którym Alaric przewiduje przybycie obcych. „Bardzo wrogi obcy gatunek przybywa, by odzyskać Ziemię, nie wygramy” – twierdzi.

„Kolejny kosmita, którego świat został zniszczony przez wrogów, uratuje niektórych z nas. 23 marca 2023 roku około 8000 ludzi zostanie przeniesionych na inną, nadającą się do zamieszkania planetę” – wyjaśnia.

„Żeby było jasne, Ziemia nie kończy się 23 marca, to wtedy Mistrz przenosi ludzi na inną planetę” dodał.

Cóż, zostało jeszcze kilka godzin i przekonamy się, czy przybysz z przyszłości miał rację 😉

SJ

TikTok / Polsat News

Fot. TikTok / Pixabay

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *