Nostradamus Źródło: PixabayNostradamus Źródło: Pixabay

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 roku jest przerażająca. Francuski wieszcz pisał o wojnie, walce z żywiołami, upadku cywilizacji i kryzysie w Kościele.

Nostradamus to francuski lekarz oraz astrolog i wizjoner. Żył w latach 1503-1566. Nostradamusowi udało się ponoć przewidzieć m.in. I i II wojnę światową, dojście Hitlera do władzy, lot na księżyc i pandemię koronawirusa. Okazuje się, że istnieje także przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok.

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok

„7 miesięcy, wielka wojna, ludzie zabici przez zło” – pisał Nostradamus w przepowiedni dotyczącej 2023 roku. Straszne wydarzenia mają się zacząć już wiosną.

Prorok przewidywał, że brutalność ludzka w tym roku sięgnie zenitu i będzie nawet większa niż w czasie I i II wojny światowej. Ludzie – zdaniem Nostradamusa – wynajdą nowe sposoby na zabijanie innych ludzi.

Francuz miał nie wykluczać, że dojdzie do użycia broni biologicznej. Dodatkowo pisał o biedzie, głodzie i zmianach klimatycznych.

„Globalne ocieplenie doprowadzi wówczas do tak poważnych zmian klimatu, że ekstremalne zjawiska pozbawią niejedną osobę dachu nad głową. Jeśli wybuchnie III wojna światowa, będzie niezwykle ciężka. Przyjdzie nam bowiem walczyć także z żywiołami – suszą, powodziami i wiatrem, który osiągnie rekordową prędkość” – pisze o wizji Nostradamusa Radio Zet.

Francuski profeta miał tak przewidzieć kryzys w Kościele Katolickim. Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok głosi: „Święte świątynie czasu rzymskiego odrzucą fundamenty swego założenia”.

SJ

O2.pl / Radio Zet

Fot. Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *