fot. ilustracyjne/fot. Krugerr/GFDL/Wiki

Od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka pojawiają się nowe promocje. Dzięki nim można sporo zaoszczędzić przy świątecznych zakupach. Trzeba jednak mieć się na baczności, bo sieć dyskontów wprowadziła także limity dzienne.

Biedronka wprowadza limity i promocje

Sieć Biedronka ogłosiła promocje i limity. Promocje są świetnym sposobem na zaoszczędzenie przy świątecznych zakupach. Wprowadzono jednak również limity dzienne na wybrane produkty.

Trzeba więc starannie zaplanować swoje zakupy i być może wybrać się nazajutrz do sklepu jeszcze raz, jeśli planujemy świąteczny posiłek w większym gronie osób.

Naczynia i garnki taniej

Od dziś w sklepach sieci Biedronka można kupić komplet trzech garnków z pokrywkami za 199 zł. Nóż do obierania oraz ostrzałka marki Tefal kosztują po 34,99 zł.

Za 19,99 zł można będzie kupić naczynie ceramiczne do zapiekania, odporne na temperaturę do 300 stopni Celsjusza. Posiada wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie i podawanie posiłków. Można myć je w zmywarce.

Za 39,99 zł z kolei można zakupić naczynie żaroodporne ze szkła borokrzemowego. Odporność na temperatury wynosi od -40 st. C do 300 st. C. Pojemnik na żywność ze szkła borokrzemowego z kolei kosztuje 21,99 zł.

Promocja spożywcza

Promocje dotyczyć będą również produktów spożywczych. Tu też niestety pojawiają się dzienne limity. Kiełbasa biała surowa premium Kraina Mięs Select Mega Paka kosztuje 10,99 zł/kg. Limit dzienny wynosi 4kg na kartę Moja Biedronka.

Ser żółty będzie kosztował 6,99 zł za 300 g. Warunkiem jest jednak zakup dwóch opakowań. Z kolei olej rzepakowy marki Kujawski 2l kosztować będzie 16,79 zł. Limit dzienny na kartę Moja Biedronka wynosi 2 butelki.

Wędliny paczkowane Kraina Wędlin Select objęty został promocją. Drugi, tańszy produkt będzie miał promocję 50 proc.. Winogrono jasne kosztuje 9,49 zł/kg, zaś jabłka polskie 1,79 zł/kg, pod warunkiem zakupu co najmniej kilograma.

Motywy świąteczne i inne

W Biedronce można będzie kupić także produkty z wielkanocnym motywem. Obrus dekoracyjny kosztuje 24,99 zł. W ofercie jest wiele różnych wzorów, zaś sam obrus ma plamoodporną powłokę.

Będą dostępne również czajniki 2,5l z wysokiej jakości stali nierdzewnej z ergonomiczną, nienagrzewającą się rączką. Z kolei komplet ścierek kuchennych kosztować będzie 19,99 zł. Tyle samo wynosi cena kubka z kryształkami w uchu.

dj

o2.pl

fot. ilustracyjne/fot. Krugerr/GFDL/Wiki

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *