fot. IG/jacek.miedlar/jas.kapela (kolaż TZ)

Lewicowy publicysta i prawicowy autor, który jest byłym księdzem ścierają się na ringu. Czyż nie byłoby to niezwykłe widowisko? Jak się okazuje, był taki plan. Jak poinformował jednak Jacek Międlar, Jaś Kapela miał zrezygnować z pojedynku, gdy ten zaczął się przygotowywać.

Prawica i lewica we freak fightach

Coraz modniejsze stają się freak fighty. Są to starcia organizowane przez firmy zajmujące się widowiskami pojedynkowymi.

Polegają one na wystawianiu przeciwko sobie osób znanych, które na co dzień nie zajmują się walką, lecz czymś zupełnie innym. Najczęściej pojawiają się w nich internetowi influencerzy.

Są również i polityczno-społeczni publicyści. We freak fightach wzięli już udział np. publicyści Krytyki Politycznej Jaś Kapela i Maja Staśko. Z drugiej strony był Ziemowit Kossakowski, który przyjął spektakularny łomot od Kapeli.

Skrajny lewicowiec vs były ksiądz

Jak się okazuje, był pomysł, by Kapela zmierzył się z kolejnym prawicowym publicystą. Z wypowiedzi w mediach społecznościowych wynika, że miał walczyć z Jackiem Międlarem, byłym księdzem i założycielem portalu wprawo.pl.

Według tego, co napisał Jacek Międlar wynika jednak, że Jaś Kapela przeraził się możliwości zmierzenia się z byłym księdzem. Dyskusję na ten temat zaczął zresztą Kapela.

„Jesteś petem”

– Jacek Międlar dostał pierwszą propozycje walki ze mną prawie 1,5 roku temu, w kwietniu federacja chciała podpisać z nim kontrakt na walkę ze mną w lipcu. Ob**ał się, więc musiałem się bić z Bagietą, z którym nigdy nie chciałem się bić. Teraz to może się pocałować w d*pę – napisał w serwisie X Jaś Kapela (cenz. red. TZ).

Nie trzeba było czekać długo na ripostę Międlara.

– Dostałem wtedy luźną propozycję z 2/3 tyg. przed walką, a ja mam pracę i rodzinę i nagle wszystkiego nie rzucę dla walki z kapela.Poważną propozycje dostałem wiosną ’23.Wstępnie się zgodziłem. Ogarnalem pracę, treningi, było min. 3 mce d walki i Kapela się ze**ał – odpowiedział Międlar (cenz. TZ).

– Jesteś petem – podsumował były ksiądz.

Kto miałby większe szanse?

Jacek Międlar publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych i bez specjalnego treningu wygląda na osobę, z którą na pewno Jasiowi Kapeli nie poszłoby tak łatwo, jak z Ziemowitem Kossakowskim.

Gdyby jednak do walki doszło, na kogo byście postawili?

dj

twitter.com / tymzyjesz.pl

fot. IG/jacek.miedlar/jas.kapela (kolaż TZ)

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *