print screen z YouTube / Janusz Jaskółka

Lech Wałęsa ostrzega przed tegorocznym Świętem Niepodległości. Były prezydent opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym sugeruje, że 11 listopada może dojść do aktów terrorystycznych. Co może się wydarzyć?

Lech Wałęsa jest niezwykle aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Często komentuje w nich wydarzenia polityczne. Ostatnio zabrał głos w sprawie Święta Niepodległości.

Kaczyński jest sprytny, ale w złym tego słowa znaczeniu. Będzie kombinował, żeby tylko utrzymać się przy władzy. Przecież już teraz, po tych pierwszych wynikach mówi, że zwyciężyli – mówił Wałęsa w wywiadzie z „Gazetą Wyborczą” dotyczącym oddania władzy przez Zjednoczoną Prawicę.

Wałęsa spodziewa się, że w najbliższej przyszłości mogą wydarzyć się rzeczy niezwykle negatywne. Co więcej, może do nich dojść już 11 listopada.

Ostatnia szansa dla PIS 11 listopada. Wielka prowokacja Stan…..i zatrzymana czasowo demokracja. Ci są wstanie i to zainicjować za mojej prezydentury nie udało im się to – napisał 27 października na Facebooku (pisownia oryginalna).

To jednak nie wszystko. Noblista bowiem wypowiada się bardziej konkretnie co do grożącego niebezpieczeństwa.

Ostrzegałem i ostrzegam. [11-11]. Nie wszystko w Polsce zakończone ZOSTAŁO wyborami. Mam informacje, że planowane jest szereg działań również o charakterze terrorystycznym. Strona przegrana w wyborach jest wstanie zrobić wszystko, aby nie oddać władzy – twierdzi Wałęsa (pisownia oryginalna).

Były prezydent zdradził również, że złożył zawiadomienie do prokuratury. O co chodzi?

Liczę, że odpowiednie służby szybko i sprawnie dopadną tych popaprańców siejących groźby karalne – dodał.

Jak myślicie, czy faktycznie 11 listopada wydarzy się coś strasznego? Przekonamy się już niebawem, ale doświadczenie uczy, że obawy byłego prezydenta są raczej na wyrost.

PS

facebook.com / Lech Wałęsa / tymzyjesz.pl

foto: print screen z YouTube / Janusz Jaskółka

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *