Sandra Kubicka i Baron.Sandra Kubicka i Baron. / Fot. Instagram/sandrakubicka

Sandra Kubicka postanowiła skomentować plotki, jakoby została prowadzącą program dzięki wstawiennictwu jej partnera Aleksandra Milwiw-Barona.

Niedawno premierę miał reality show „Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć”, którego prowadzącą jest Sandra Kubicka. W programie tym osiem zakochanych (na pokaz?) par walczy o główną nagrodę – 100 tysięcy złotych.

W środowisku zaczęły huczeć od plotek, jakoby Kubicka dostała tę posadę dzięki koneksjom. Jej partnerem życiowym jest bowiem Baron, który ma dość mocną pozycję w TVP.

Podczas rozmowy z Idą Nowakowską oraz Aleksandrem Sikorą w podcaście Bądźmy Razem TVP Sandra Kubicka postanowiła odnieść się do plotek.

No sorry, ale wszyscy mówią, że on mi ogarnął. Bzdura totalna. Byłam na castingu, jak każdy inny i to dużym castingu. Przeczytałam z dziesięć artykułów, że to on mi ogarnął. Trzymałam to w sekrecie nawet przed nim do ostatniej chwili – taką wersję wydarzeń przedstawia Kubicka.

Kim jest Sandra Kubicka?

Sandra Kubicka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Już jako nastolatka zaczęła interesować się modelingiem i brać udział w konkursach piękności. W wieku 15 lat wygrała casting do agencji Next Model Management i podpisała z nią kontrakt. Od tego momentu zaczęła pojawiać się na okładkach i w sesjach dla polskich i zagranicznych magazynów, takich jak Cosmopolitan, Glamour czy Maxim.

Przez długie lata mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie kontynuowała swoją karierę modelki. Pracowała dla takich marek jak Victoria’s Secret, Nordstrom, Delia’s czy Bonprix. Zdobyła też popularność jako influencerka na Instagramie, gdzie ma ponad 600 tysięcy obserwujących.

Fot. Instagram/sandrakubicka

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *