fot. YT/NBC News

Meghan i Harry stracili w czwartek kontrakt ze Spotify na 20 mln dolarów! Szef platformy w ostrych słowach skrytykował małżeństwo, które ma coraz więcej trudności we wszystkich niemal dziedzinach, również małżeńskich.

„Piep***ni naciągacze”

Meghan i Harry mieli stworzyć dla Spotify podcast. W czwartek jednak stracili kontrakt. Według zachodnich serwisów, powodem było lenistwo pary celebrytów.

– Chociaż „Archetypes” spisało się dobrze i zdobyło kilka nagród, kiedy zawiązujesz taką umowę, posiadanie tylko jednej serii w tak długim czasie nie jest satysfakcjonujące. Meghan i Harry są wyjątkiem w tym wszystkim, myślę, że wyszli na leniwych i trudnych – powiedział informator serwisu „Page Six”.

Nie tylko zresztą informatorzy, ale sami współpracownicy Meghan i Harrego mają podobną opinię.

– Piep***ni naciągacze. To jest podcast, który powinniśmy z nimi uruchomić – stwierdził Bill Simmons, komentator sportowy i szef międzynarodowych treści sportowych Spotify.

Problemy finansowe?

Utrata kontraktu to poważny problem dla pary celebrytów. „Page Six” podaje, że choć „nie są spłukani”, to „będą musieli nadal wydawać swoje pieniądze, zamiast je pomnażać”. Obecnie zaś Meghan i Harry mają na utrzymaniu dwoje dzieci, luksusową willę w Montecito i opłaty związane z ochroną i prawnikami.

Spekuluje się, że finanse może podreperować zaangażowanie Harrego w program „Invictus Games” na Netfliksie. Współpraca nawiązana została jeszcze przed poznaniem żony. Jeśli jednak do sprawy podejdzie tak, jak do podcastu, to sukcesu spodziewać się nie można.

Poza rodziną królewską

Jak się okazuje, także problemy rodzinne dotykają celebrytów. W Zjednoczonym Królestwie szykuje się coroczne święto Trooping the Colour – oficjalne urodziny monarchy.

W uroczystości przewidziano defiladę. Po raz pierwszy od 70 to nie Elżbieta II będzie gwiazdą uroczystości, lecz nowy król, Karol III.

Jednak Meghan i Harry nie będą mieli innej możliwości uczestnictwa, niż online lub oglądając transmisję telewizyjną. Nie dostali bowiem zaproszenia.

dj

plotek.pl

fot. YT/NBC News

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *