Fot. YouTube

Raper YNW Melly został oskarżony o podwójne morderstwo i grozi mu kara śmierci. Muzyk nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

YNW Melly to urodzony w 1999 roku na Florydzie raper, piosenkarz i autor tekstów. Jego mama urodziła go w wieku 14 lat i wychowywała samotnie. Muzykiem, który w rzeczywistości nazywa się Jamell Maurice Demons, bardzo szybko zainteresował się gang Bloodsów, który go zwerbował.

Melly należy do zespołu YNW (Young Nig*ers World). Jego największym hitem jest piosenka „Murder on My Mind”. Muzyk brał udział w kooperacjach z takimi artystami jak m.in. Kanye West, czy nieżyjący już Juicy Wrld (znany z udziału w hicie Eminema pt. „Godzilla”).

YNW Melly. Co zrobił?

YNW Melly bardzo wcześniej zaczął mieć zatargi z prawem. Będąc nastolatkiem odpowiadał już karnie za pobicie, napad i strzelanie do swoich kolegów ze szkoły z broni palnej.

W 2018 roku trafił do więzienia za posiadanie przy sobie marihuany, broni palnej i amunicji. Szybko okazało się jednak, że można mu zarzucić dużo cięższe przestępstwa.

Melly wraz z innym kolegą z zespołu YNW, Cortlenem Henrym, mieli zdaniem prokuratury zastrzelić jadących z nimi samochodem swoich dwóch, współpracowników z zespołu.

Następnie mieli upozorować strzelaninę i zawieźć ich do szpitala dopiero wtedy, gdy byli już pewni, że ci nie przeżyją.

Podwójne morderstwo to jednak nie koniec problemów prawnych YNW Melly’ego. Raper jest także oskarżony o to, że w 2017 roku zamordował zastępcę szeryfa w Gifford.

Muzykowi za zarzucane czyny grozi dożywocie lub kara śmierci. Artysta nie przyznaje się jednak i oczekuje na proces.

W czasie, gdy YNW Melly przebywa w więzieniu, jego zwrotki podczas koncertów rapuje jego młodszy brat, także członek YNW, czyli YNW Bslime.

SJ

Glamrap, Wiki, YouTube

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *