Łukasz Schreiber, Marianna Schreiber Fot. Gov.pl, YouTube, collageŁukasz Schreiber, Marianna Schreiber Fot. Gov.pl, YouTube, collage

Łukasz Schreiber startował na prezydenta Bydgoszczy. Polityk PiS zajął 4. miejsce. Jego żona, Marianna Schreiber, z którą się rozstaje, chyba cieszy się z jego porażki.

On – wysoko postawiony polityk Prawa i Sprawiedliwości, były minister i kandydat na prezydenta Bydgoszczy. Ona – najpierw modelka, później liderka przedziwnej partii „Mam Dość!”, następnie po prostu celebrytka, a od niedawna zawodniczka freak fightowa (czyli naparza się z innymi celebrytkami w klatce).

Marianna Schreiber co krok wywoływała skandale, a jej mąż musiał równie często tłumaczyć się z jej wyskoków, co odpowiadać na pytania politycznie. W końcu powiedział, nomen omen, „mam dość”.

Czytaj więcej: To koniec 🙁 Łukasz Schreiber powiedział „mam dość” i rozstaje się z Marianną [VIDEO]

Czy to rozstanie tak zajęło głowę polityka PiS, że poniósł sromotną klęskę w wyborach na prezydenta Bydgoszczy? Schreiber zajął dopiero 4. miejsce i zdobył 28,72 proc. głosów.

Marianna Schreiber przed rozstanie pisała o sobie per „przyszła pierwsza dama Bydgoszczy”. Teraz celebrytka opublikowała pełen zgryźliwości wpis, w którym komentuje wynik swojego męża.

„Obecne wybory były dla mnie rzeczą drugoplanową z uwagi na moją sytuację rodzinną, jaką mamy. Wydaje mi się, że 29 procent to i tak jest dość dobry wynik. Trzeba sobie jednak powiedzieć wprost, że wielu kandydatów poświęciło mnóstwo czasu i pieniędzy na kampanię, a niektórzy poświęcili coś więcej. Czy było warto? Myślę, że każdy sam powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie”.

„Na pewno przeżywałam i przeżywam to jako kobieta i jako matka. I gdybym miała jeszcze wchodzić w kwestie polityczne odnośnie wyborów i naszej rodziny, to jeszcze bardziej by mi to ciążyło. To, co najcenniejsze w życiu, zostało stracone. I chyba to jest najbardziej bolesne. Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą. Ja męża zawsze wspierałam w drodze do sukcesu i przy cięższych chwilach. Zawsze trzymałam za niego kciuki”.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *