fot. ilustracyjne / fot. YT/polsatnews.pl

Zbigniew Ziobro ostatnio zniknął z politycznej sceny. Obecnie przebywa w szpitalu, a jego stan jest bardzo poważny. Polityk przyjmuje chemię.

Lider Suwerennej Polski Zbigniew Ziobro walczy z ciężką chorobą. W ubiegłym roku zdiagnozowano u niego raka przełyku.

To rzadko spotykany nowotwór. Jego leczenie jest niezwykle trudne.

Ziobro przebywa obecnie w szpitalu. Dlatego nie widzimy go chociażby w Sejmie. Stosowane jest wobec niego radykalne leczenie onkologiczne.

Z informacji, do których dotarł „Super Express” wynika, że stan Ziobry jest bardzo poważny. Otrzymał dziś kolejną dawkę silnej chemioterapii.

– Zbigniew Ziobro zaczął dziś drugą chemię, jesteśmy dobrej myśli, choć sytuacja jest poważna. Zbyszek jest poważnie chory. Walczy z rakiem. Wszyscy się modlimy za jego zdrowie – powiedział SE „ważny polityk Suwerennej Polski”.

Słowa wsparcia przekazał m.in. poseł Michał Wójcik.

– Życzymy mu zdrowia. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i nasz szef dojdzie do siebie, będzie mógł wrócić do pracy, do polityki. Czekamy na niego – powiedział Wójcik

Póki Ziobro nie wróci do zdrowia, ugrupowaniu przewodzi Patryk Jaki. Członkowie partii mają nadzieję, że ich lider wkrótce wyzdrowieje.

dj

se.pl

fot. ilustracyjne / fot. YT/polsatnews.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *