Kasix Źródło: YouTube

Kasix, czyli w rzeczywistości Katarzyna Paciorek, to popularna polska influencerka i streamerka. Podczas ostatniej transmisji na żywo narzekała, że nie czuje się dobrze. Okazuje się, że gwiazda Internetu przechodziła udar.

Kasix znana jest m.in. z streamowania na Twitchu oraz aktywności na YouTubie i w mediach społecznościowych. Paciorek ma zaledwie 25 lat, a już zdobyła bardzo dużą popularność w sieci.

Kasix. 25-latka dostała udaru podczas live’a

Podczas ostatniej transmisji prowadzonej na żywo Paciorek zaczęła zachowywać się bardzo dziwnie. Jej fani byli zaniepokojeni tym, co widzą.

Influencerka mówiła na przykład, że „jej ręka ma ze sobą jakieś problemy” i „na wypadek, gdyby się do jutra miała nie obudzić, to kocha swoich widzów”.

Z każdą minutą live’a jej stan się pogarszał. W końcu 25-latka sama stwierdziła, że musi przerwać transmisję.

Okazało się, że steamerka właśnie przechodziła udar – na wizji i na oczach fanów. Niedługo później za pośrednictwem mediów społecznościowych, napisała, jak się czuje i co się z nią dzieje:

„Uwaga, moi drodzy, trochę mnie nie będzie… Po streamie Remo zadzwonił po karetkę, bo zdrętwiała mi lewa ręka i noga. W szpitalu po badaniu okazało się, że miałam w nocy udar. Tak, udar, w wieku 25 lat. Podano mi leki i odzyskałam sprawność w ręce i nodze. Już jest ze mną dobrze i leżę sobie na oddziale. Trochę zaniżam średnią wieku. Jutro ma być więcej badań i zobaczymy, ile będę musiała tu zostać. Przewidywania są od 7 do 10 dni” – napisała na Instagramie.

SJ

NaTemat / Instagram

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *