fot. Fb/Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrańcu

Dziewczyna uległa wypadkowi, jednak udało się jej wydostać z rozbitego auta. Po chwili jednak uderzyło w nią inne auto. Mimo prób, nie udało się jej uratować.

Tragiczna sytuacja zdarzyła się na odcinku drogi Zabraniec – Krubki-Górki w powiecie wołomińskim. 19-letnia dziewczyna prowadząca samochód marki mazda wypadła z drogi.

Było to około godziny 5.40. Dziewczyna chciała wezwać pomoc. Niestety, uderzyło w nią inne auto.

Była to toyota. Kierowca również na tym samym odcinku drogi nie zdołał utrzymać pojazdu w pasie.

– Kiedy kobieta wysiadła z pojazdu, została potrącona przez pojazd marki toyota. Kierujący toyotą udzielił jej pomocy do przyjazdu karetki. Był trzeźwy – przekazała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

19-latkę przetransportowano do szpitala. Była w stanie krytycznym.

Niestety, mimo prób, lekarzom nie udało się jej uratować. Teraz sprawą zajmują się policjanci i prokuratura.

Warto pamiętać, że warunki na drogach szczególnie jesienią i na początku zimy są wyjątkowo zdradliwe. Należy zachowywać szczególną ostrożność, szczególnie że jakość dróg w Polsce jest chyba świetnie znana każdemu kierowcy.

Z drugiej strony warto przyjrzeć się odcinkowi, na którym doszło do wypadku. Oczywiście, mogła to być nieostrożność dwóch osób w podobnym czasie. Z drugiej strony ciężko uwierzyć w taką koincydencję.

Może warto więc byłoby w końcu zająć się poprawą stanu naszych dróg?

dj

rdc.pl / polsatnews.pl / tymzyjesz.pl

fot. Fb/Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrańcu

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *