Foto: InstagramFoto: Instagram

Sprawa zabójstwa 27-letniej Anastazji Rubińskiej, do którego doszło na greckiej wyspie Kos, wciąż budzi spore emocje. Głos zabrał partner zamordowanej kobiety. Zwrócił się z ważnym apelem do komentujących.

Słowa Michała, partnera 27-latki, zacytował „Super Express”, z którym skontaktował się mężczyzna. Przesłał on redakcji wzruszające słowa o zmarłej ukochanej. Zaapelował też do ludzi komentujących tę tragedię.

Słowa Michała rzucają nowe światło na tę zbrodnię. Mężczyzna podkreślił, że kilka dni przed zaginięciem Anastazja padła ofiarą wypadku w pracy. To zaś odcisnęło spore piętno na jej kondycji psychicznej.

„Z Anastazją byliśmy 10 lat w związku, planowaliśmy ślub i założyć rodzinę” – napisał Michał. Mężczyzna w ciepłych słowach wspomina tragicznie zmarłą ukochaną.

„Była osobą bardzo energiczną, ale również wrażliwą, czułą i współczującą. Nie potrafiła przejść obojętnie widząc, że ktoś potrzebuje pomocy. Często kupowała jedzenie bezdomnym lub dawała im pieniądze. Praktycznie codziennie dokarmiała ptaki, psy, koty, wydawała mnóstwo pieniędzy na pomoc zwierzętom” – dodał.

„W stosunku do mnie była lojalna i nigdy nie dała mi powodu do zazdrości. Traktowała wszystkich ludzi z szacunkiem, lubiła rozmawiać z każdym i miała zaufanie do wszystkich” – zaznaczył.

„Kilka dni przed jej zaginięciem Anastazja mocno poparzyła się w pracy w dłoń co bardzo przeżywała i popadła w depresję. Przez to bardzo mało jadła. Podejrzewam, że poparzenie mogło być powodem dlaczego sięgnęła po alkohol” – podkreślił.

Mężczyzna zaapelował także do wszystkich, którzy komentują tragedię, jaka rozegrała się na wyspie Kos. Poprosił o szacunek i zrozumienie.

„Taka sytuacja mogła spotkać każdego z nas. Proszę osoby, które jej nie znają o wstrzymanie się z negatywnymi opiniami na jej temat, ponieważ jest to bardzo bolesne dla mnie i jej rodziny” – zakończył.

Przypomnijmy, że o gwałt i zamordowanie 27-latki podejrzany jest 32-letni Banglijczyk. Takie zarzuty postawiono mu w związku z wynikami badań kryminalistycznych i materiału DNA pobranego od Anastazji. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

mx

se.pl

Foto: Instagram

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *