Janina Włudarczyk oraz Michał Wójcik.Janina Włudarczyk oraz Michał Wójcik. / foto: Instagram: wojcikofficial

Nie żyje partnerka znanego kabareciarza Michała Wójcika. Janina Włudarczyk zmarła w wieku zaledwie 37 lat. Informację o śmierci kobiety przekazał przyjaciel Wójcika, Krzysztof Ferdyn.

Janina Włudarczyk, narzeczona Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru-Mru, od kilku lat zmagała się z nowotworem. Trzy lata temu kabareciarz poinformował o tym przykrym fakcie swych fanów.

Zbiórka dla partnerki Michała Wójcika

Poprosił wówczas o wpłacanie pieniędzy na zbiórkę na leczenie. W jej opisie mogliśmy przeczytać, że „Jani jest… Matką, Partnerką i Kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być Matką, Partnerką (a może i żoną :)) i Kobietą Sukcesu… Na każdym polu”.

Zbiórka cieszyła się dużym powodzeniem i zdecydowanie przekroczono zakładany cel. Wsparcia Janinie udzieliło ponad pięć tysięcy osób i udało się zebrać ponad 240 tysięcy złotych. Niestety, partnerka Wójcika ostatecznie przegrała walkę z rakiem.

Janina Włudarczyk nie żyje

O jej śmierci poinformował przyjaciel kabareciarza. – To jest zbyt osobiste i zbyt bolesne. Niestety muszę potwierdzić tę informację. I to dosyć smutną, natomiast nie komentujemy tego z Michałem – powiedział w rozmowie z portalem Party.pl Ferdyn.

Z kolei menedżer kabaretu Ani Mru Mru, Zbigniew Remlein, potwierdził tę wiadomość portalowi Plejada.pl. Przekazał też, że Włudarczyk zmarła około miesiąc temu. Serwis precyzuje, iż kobieta zmarła 6 marca.

Michał Wójcik i Janina Włudarczyk byli zaręczeni

Michał Wójcik i Janina Włudarczyk byli zaręczeni i planowali ślub. Doczekali się także potomstwa. W 2019 roku urodził im się syn. W tym samym roku gwiazdor Ani Mru-Mru udzielił wywiadu „Super Expressowi”, w którym opowiadał o swojej partnerce.

Nie wiedziała, kim jestem, i to było bardzo cudowne. Nie oglądała kabaretów, nie znała mnie z ekranu, więc tu był pierwszy plus. Drugi plus jest taki, że to jest czarownica, baba jaga – mówił.

Ona bardzo interesuje się żywnością, cyframi, gwiazdami itd., w które ja jako sceptyk nie wierzyłem, a teraz zaczynam postrzegać życie zupełnie inaczej. To bardzo ciepła, kochana kobieta, potrzebuje tak jak ja kontaktu, dotyku, tęsknimy i piszemy do siebie. Myślę, że jestem zakochany – opowiadał.

πr

natemat.pl/tvn24.pl

foto: Instagram: wojcikofficial

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *