Kristina Bajkowa.Kristina Bajkowa. / foto: Facebook

Nie żyje 28-letnia wiceprezes rosyjskiego „Loko-banku”. Kristina Bajkowa zginęła wskutek wypadnięcia z okna swojego moskiewskiego apartamentowca.

28-letnia Bajkowa zmarła w tajemniczych okolicznościach. Kobieta najprawdopodobniej wypadła z okna budynku przy Bulwarze Chodyńskiego w Moskwie.

Bajkowa była w swoim apartamencie na 11 piętrze wspólnie ze swym przyjacielem, 34-letnim Andriejem. Mężczyzna twierdzi, że 28-latka zaprosiła go na drinka.

Śledztwo w sprawie jej śmierci prowadzi policja. Do tajemniczego zgonu Bajkowej doszło zaledwie dwa dni po nieudanym buncie Jewgenija Prigożyna.

„Kreml pozbywa się niepożądanych osób”

Zagraniczne media przypominają, że Bajkowa nie jest pierwszą bogatą Rosjanką, która zginęła w tajemniczych okolicznościach od początku wojny na Ukrainie.

Sprawę komentuje rosyjski dysydent Andiej Sidelnikov, który 15 lat temu został zmuszony do ucieczki z ojczyzny i obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii.

„Kreml pozbywa się niepożądanych osób” – uważa. Jego zdaniem śmierć kobiety może mieć przyczyny zarówno polityczne, jak i ekonomiczne.

wk

express.co.uk

foto: Kristina Bajkowa

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *