prnt scrn abc7ny.com

Wieczorem czasu lokalnego w nowojorskim metrze doszło do strzelaniny. Jedna osoba nie żyje, a pięć zostało rannych. Podejrzany o otwarcie ognia pozostaje na wolności.

Do strzelaniny doszło na stacji metra w Mount Eden na Bronksie w Nowym Jorku. Jedna osoba zginęła, a pięć zostało rannych.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem czasu miejscowego. Podejrzany strzelec pozostaje na wolności. Policja bada, czy strzelających mogło być więcej.

Policja cały czas go poszukuje. Jak przekazali funkcjonariusze, trwa pościg za nim. Opublikowano też zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Strzelanina miała miejsce o godz. 16.38 czasu lokalnego, czyli 22.54 czasu polskiego. Zabity to 34-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu św. Barnaby.

Cztery spośród pięciu osób rannych jest w stanie poważnym. Ofiary są w wieku 14-71 lat. Najmłodsza z nich to dziewczynka.

– Incydent nie był przypadkową strzelaniną – powiedział szef transportu nowojorskiej policji Michael Kemper.

Jak podkreślił, brały w niej udział dwie grupy nastolatków, które się pokłóciły między sobą jadąc pociągiem nr 4 w kierunku północnym.

Obecnie tożsamość strzelca pozostaje nieustalona. Policja nowojorska apeluje o pomoc w identyfikacji podejrzanego.

dj

abc7ny.com / abcnews.go.com

prnt scrn abc7ny.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *