Leandro De Niro.Leandro De Niro. / foto: Instagram/domena publiczna (kolaż)

Niespodziewana śmierć Leandra De Niro, wnuka legendarnego aktora Roberta De Niro. Gwiazda dużego ekranu wydała oświadczenie.

Nie żyje 19-letni wnuk Roberta De Niro. O śmierci 19-letniego Leandro De Niro poinformowała jego matka, która zamieściła wpis na Instagramie.

„Mój piękny, słodki aniele. Kochałam Cię miłością, której nie wyrażają słowa, od chwili, gdy poczułam cię w moim brzuchu. Byłeś moją radością, moim sercem, wszystkim, co w moim życiu było czyste i prawdziwe” – napisała.

„Nie wiem, jak mam żyć bez ciebie, ale spróbuję iść dalej i szerzyć miłość, którą poczułam, gdy zostałam Twoją mamą. Kochałam Cię i doceniałam tak bardzo, chciałabym, żeby ta miłość sama w sobie mogła Cię uratować (…) Spoczywaj w pokoju i wiecznym raju, moje kochanie” – dodała.

Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci nastolatka. Portal TMZ podaje, że sprawdzane przez śledczych jest to, czy mężczyzna zmarł wskutek przedawkowania narkotyków, które miały zostać znalezione w pobliżu ciała spoczywającego na krześle w mieszkaniu w Nowym Jorku.

Zwłoki mężczyzny znalazł jego przyjaciel, zaniepokojony tym, iż nie może się skontaktować od kilku dni z 19-latkiem. Oświadczenie po stracie wnuka wydał sam Robert De Niro.

„Jestem głęboko zasmucony odejściem mojego ukochanego wnuka Leo. Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni za kondolencje. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności, abyśmy mogli opłakiwać stratę Leo” – przekazał.

wk

tvn24.pl

foto: Instagram

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *