Riad Haidar / Foto: Facebook

W czwartek pojawiła się informacja o śmierci posła Koalicji Obywatelskiej Riada Haidara. Polityk miał 72 lata. Na jego nekrologu pojawiła się wzruszająca prośba.

Informacja o śmierci Riada Haidara pojawiła się w mediach społecznościowych, na profilu polityka.

„Szanowni Państwo, z wielką przykrością i żalem informujemy, że dziś rano po długiej walce z chorobą odszedł doktor Riad Haidar, poseł na Sejm RP” – napisano w czwartek.

„Wszelkie inne informacje zostaną podane w odrębnym komunikacie” – dodano.

W piątek na Facebooku zamieszczono także nekrolog. Pojawiła się tam nietypowa prośba do żałobników.

„Z głębokim żalem zawiadamiany, że dnia 25 maja 2023 roku zmarł w wieku 72 lat dr Riad Haidar” – czytamy.

Poinformowano, że Nabożeństwo Żałobne w intencji Zmarłego odbędzie się 3 czerwca w południe w Cerkwi pw. Świętych Cyryla i Metodego w Białej Podlaskiej. Z tym miastem bowiem poseł KO był mocno związany. Po Nabożeństwie nastąpi złożenie ciała do grobu.

„Uprzejmie prosimy o nieskładanie kondolencji oraz nieprzynoszenie wieńców i kwiatów a w zamian wsparcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży” – dodano, podając także numer konta.

Riad Haidar był posłem Koalicji Obywatelskiej w obecnej kadencji Sejmu. Wcześniej,  w latach 2010-2019 był radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego. Do 2020 roku kierował także oddziałem neonatologicznym szpitala w Białej Podlaskiej.   

mx

Facebook/TymŻyjesz

Foto: Facebook/Riad Haidar

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *