fot. TymZyjesz.pl (c)

W Warszawie na terenie jednej z firm na Tarchominie doszło do eksplozji. Dwie osoby nie żyją. Na miejscu pracują policja i prokuratura.

W Warszawie na Tarchominie doszło do eksplozji na terenie jednej z firm przy ul. Spedycyjnej. Na miejscu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kom. Paula Onyszko z policji na Białołęce przekazała PAP, że są dwie ofiary śmiertelne.

– Z niewyjaśnionych przyczyn doszło do wybuchu. Poszkodowane zostały dwie osoby, które pomimo podjętych działań ratunkowych zmarły – powiedziała kom. Onyszko.

Na terenie prowadzone były prace konserwacyjne w komorze ciepłowniczej. Obecnie nie wiadomo, co dokładnie spowodowało eksplozję.

Na miejscu pracuje policja i prokuratura.

Zgłoszenie w sprawie eksplozji odebrano przed godz. 11. Policja otrzymała informację o wybuchu w komorze ciepłowniczej.

– Dwóch pracowników wykonywało tam prace spawalnicze. Na razie nie wiadomo dlaczego doszło do eksplozji. Niestety, mężczyźni zostali ranni i mimo udzielonej pomocy – nie przeżyli – przekazała policjantka w rozmowie z RMF FM.

Zaznaczono, że tożsamość ofiar nie została jeszcze ustalona.

dj

rmf24.pl

fot. TymZyjesz.pl (c)

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *