Zdjęcie ilustracyjne / Foto: Pixabay

Poseł Koalicji Obywatelskiej Konrad Frysztak przekazał na Twitterze smutne wieści. Nie żyje jego 51-letnia szwagierka. Kobieta była emerytowaną policjantką.

Poseł KO z Radomia opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis. Pożegnał w nim swoją szwagierkę. Kobieta zginęła w niedzielę w wypadku drogowym.

„We wczorajszym wypadku w miejscowości Lubomierz w powiecie limanowskim zginęła moja szwagierka — wieloletnia policjantka nowotarskiej policji. Była nieugięta dla piratów drogowych, ale zawsze pomocna dla wszystkich, którzy się do niej zwrócili. Dla mnie pozostanie rodzinną i sympatyczną Kasią” – napisał w poniedziałek na Twitterze.

Wypadek w Lubomierzu

51-latka zginęła w wypadku w miejscowości Lubomierz. Zdarzenie opisuje limanowska policja.

Do tragedii doszło w niedzielę o godz. 13.15. Z ustaleń przybyłych na miejsce wypadku policjantów wynika, że 60-latek kierujący pojazdem marki Toyota na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas.

Jechała nim 51-letnia emerytowana policjantka. Kobieta, wraz z 9-letnim synem, poruszała się motocyklem marki Kawasaki. Doszło do zderzenia czołowego z samochodem.

W wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu. Jej 9-letni syn został przetransportowany do szpitala w Prokocimiu śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Chłopiec był w stanie ciężkim.

Udział w zdarzeniu brał także motocykl marki BMW, którym poruszał się 42-letni mąż zmarłej kobiety. Jechał on bezpośrednio za motocyklem żony. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń.    

W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła także 60-letnia pasażerka Toyoty. Kobieta odniosła tylko lekkie obrażenia.

Wiadomo, że 60-letni kierowca był trzeźwy. Pobrano od niego także krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany.

Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała zmarłej do sekcji zwłok. Na policyjny parking przewiezione zostały także pojazdy biorące udział w zdarzeniu.

Dokładne okoliczności i przyczynę wypadku badają policjanci.

„Zmarła w tym zdarzeniu 51-letnia kobieta była emerytowaną policjantką. Katarzyna do 2017 roku służyła w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu, w Wydziale Ruchu  Drogowego, często kierując służbowym motocyklem, czy to podczas rutynowych partoli lub eskort czy to podczas zabezpieczeń imprez sportowych. Motocykle były jej pasją, zarówno w pracy jak i w czasie wolnym… Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom Zmarłej składamy najszczersze kondolencje. Cześć Jej pamięci!” – napisała limanowska policja.

mx

policja.gov.pl

Foto: Pixabay

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *