Zdjęcie ilustracyjne / Foto: Pixabay

Świat sportu jest wstrząśnięty. Niespodziewana śmierć medalistki Igrzysk Olimpijskich. Sprinterka Tori Bowie zmarła w wieku zaledwie 32 lat.

Tori Bowie w ostatnich latach odnosiła wiele sukcesów. Była między innymi mistrzynią świata, a także złotą medalistką Igrzysk Olimpiskich.

Tori Bowie nie żyje

O śmierci 32-latki poinformowała w środę jej agencja Icon Management. Kobieta została znaleziona martwa w swoim domu na Florydzie. Nie podano przyczyny śmierci kobiety.

Jak podało biuro szeryfa hrabstwa Orange w Orlando na Florydzie, zastępcy udali się we wtorek po południu do domu, by sprawdzić samopoczucie „kobiety w wieku 30-kilku lat, która nie była widziana lub słyszana od kilku dni”. Przekazano także, że nie znaleziono żadnych śladów przestępstwa.

„Jesteśmy zdruzgotani, że musimy podzielić się bardzo smutną wiadomością o śmierci Tori Bowie. Straciliśmy klientkę, drogą przyjaciółkę, córkę i siostrę. Tori była mistrzynią… Promieniem światła, który świecił tak jasno! Jesteśmy naprawdę załamani i nasze modlitwy są z jej rodziną i przyjaciółmi” – napisano na Twitterze agencji lekkoatletki.

Sukcesy Tori Bowie

Pierwszym poważnym osiągnięciem amerykańskiej lekkoatletki było zajęcie trzeciego miejsca w biegu na 100 metrów podczas Mistrzostw Świata w Pekinie w 2015 roku.

Rok później przywiozła wręcz worek medali z Igrzysk Olimpisjkich w Rio de Janeiro. Sprinterka była druga w biegu na 100 metrów, trzecia w biegu na 200 metrów, a także zdobyła złoty medal w sztafecie 4 x 100 metrów.

W kolejnym roku (2017) podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych w Londynie została dwukrotnie mistrzynią świata. Indywidualnie w biegu na 100 metrów oraz w sztafecie 4 x 100 metrów.

πr

wdef.com

Foto: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *