Kara Santorelli.Kara Santorelli. / foto: screen TikTok (kolaż)

18-letnia gwiazda TikToka Kara Santorelli zginęła w wypadku samochodowym. Jej liczni fani są zszokowani jej nagłym odejściem.

Santorelli zmarła 17 marca, jednak informacja o jej śmierci obiegła media społecznościowe dopiero dziesięć dni później. W komentarzach pełno jest wpisów od jej zrozpaczonych fanów.

Kim była Kara Santorelli?

Kara Santorelli miała 18 lat i była influencerką w mediach społecznościowych. Na TikToku obserwowało ją ponad 45 tysięcy osób.

Większość jej treści obracała się wokół filmików, na których mówiła o tematach, które mogą odnosić się również do innych. Niektóre z jej nagrań zawierały również treści trendowe.

Niektórzy szybko zwrócili uwagę, iż Santorelli wypowiedziała się na temat swoich umiejętności jazdy zaledwie kilka dni przed tym, jak doszło do wypadku.

Powiedziała wówczas: „kiedy próbują nazwać mnie złym kierowcą, ale nigdy nie uderzyłam w człowieka lub samochód”.

Śmierć Kary Santorelli

Do śmiertelnego wypadku doszło na U.S. 29 w pobliżu Quintette Road. Santorelli prowadziła Nissana, gdy zderzyła się z niezidentyfikowanym kierowcą jadącym z naprzeciwka. On również nie przeżył zdarzenia.

Oświadczenie w sprawie wypadku wydała Northview High School, gdzie uczyła się Kara. Czytamy w nim między innymi, że szkole „bardzo przykro z powodu tragicznej straty” Kary.

„Składamy również kondolencje jej rodzinie, modląc się, aby znaleźli pocieszenie i siłę pośród swojego smutku”, dodano.

πr

hitc.com

foto: screen TikTok (kolaż)

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *