Chiński influencer Sanqiange zmarł niedługo po tym, jak wziął udział w internetowym „wyzwaniu”. Challenge polegał na wypiciu jak największej ilości chińskiego alkoholu Baiju w jak najkrótszym czasie.

34-letni chiński influencer Sanqiange został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu po tym, jak odpowiedział na wyzwanie innego influencera. W challengu chodziło o to, by wypić jak najwięcej – i w jak najkrótszym czasie – alkoholu Baiju.

Chiński influencer nie żyje. Niebezpieczne wyzwanie

Sanqiange wypił aż cztery butelki Baiju. Warto tutaj napisać, że ten alkohol jest mocniejszy niż polska wódka. Chiński trunek ma 60 proc. zawartości alkoholu!

Mecz pomiędzy Sanqiange a drugim influencerem zakończył się o 1. w nocy. Nie wiadomo, o której godzinie zmarł Sanqiange, ani czy to oznacza, że przegrał to starcie.

Śmierć influencera może mieć poważniejsze skutki niż mogłoby się wydawać. Bardzo możliwe, że posłuży władzom komunistycznych Chin jako pretekst do jeszcze większej kontroli nad Internetem.

SJ

Douyin

Fot. Douyin

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *