Foto: Facebook/KSRG OSP Dąbrowa nad Czarną

Prawdziwy dramat rozegrał się w Dąbrowie nad Czarną w województwie łódzkim. 15-letni chłopak jechał rowerem. Nagle jednak zasłabł i przewrócił się. Nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło w środę 26 kwietnia tuż przed 7 rano. W miejscowości Dąbrowa nad Czarną 15-latek jechał na rowerze.

W pewnym momencie chłopak najprawdopodobniej stracił przytomność i przewrócił się. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Jako pierwsi zjawili się strażacy z OSP Dąbrowa nad Czarną. Z przekazanych przez nich informacji wynika, że u 15-latka doszło do zatrzymania akcji serca.

Następnie służby ratunkowe podjęły decyzję o przetransportowaniu nastolatka do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Niestety, mimo wysiłków lekarzy jego życia nie udało się uratować. Chłopak zmarł.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopiec jechał na rowerze i w pewnym momencie z niego spadł – podała cytowana przez portal piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl oficer prasowa KMP w Piotrkowie asp. szt. Izabela Gajewska.

Z jej słów wynika też, że świadkowie zdarzenia podjęli się reanimacji nastolatka. Ostatecznie chłopak został przewieziony do łódzkiego szpitala.

– Wykluczono, że doszło do zdarzenia drogowego – zaznaczyła rzecznik.

Okoliczności tragedii bada Prokuratura Rejonowa w Opocznie. Lokalny portal podaje, że – według nieoficjalnych informacji – 15-latek był uczniem pierwszej klasy ZSP i PO-W nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.

O zdarzeniu poinformowała na profilu na Facebooku KSRG OSP Dąbrowa nad Czarną. Zamieszczono także zdjęcia z akcji ratunkowej.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze, w tym także osób, które znały zmarłego i jego rodzinę. W ciepłych słowach wspominano zmarłego nastolatka.

mx

piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/Facebook

Foto: Facebook/KSRG OSP Dąbrowa nad Czarną

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *