Zdjęcie ilustracyjne. / foto: PixabayZdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Dramat w Szwecji. W skandynawskim kraju w Asarum niedaleko Karlshamn doszło do ataku ostrym narzędziem na dwóch Polaków. Jeden z mężczyzn nie żyje, drugi walczy o życie.

Jak podaje RMF FM, w szwedzkim Asarum doszło do ataku nożownika. Tamtejsza policja potwierdziła, że jeden z zaatakowanych Polaków nie żyje, a drugi został poważnie ranny.

W rozmowie z RMF FM szwedzcy policjanci podali, że do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Z doniesień wynika, że do bójki doszło podczas spotkania towarzyskiego.

Tragedia rozegrała się na obrzeżach miasta, na terenach przemysłowych. Do tragedii miało dojść w jednej z firm transportowych, która posiada także oddziały w Polsce.

Wiadomo, że zaatakowani Polacy byli pracownikami tej firmy. W związku z odniesionymi obrażeniami obaj zostali przetransportowani do szpitala.

30-latek zmarł w sobotę. Z kolei 35-latek nadal przebywa pod opieką lekarzy. Jego stan nie pozwala na to, by został przesłuchany.

Z doniesień wynika ponadto, że sprawcą jest 40-latek. Mężczyznę zatrzymano na miejscu zdarzenia. Policja przekazała, że nożownik nie próbował uciekać ani stawiać oporu.

Według informacji podanych przez szwedzkie służby, na miejscu było wielu świadków. Są przesłuchiwani.

mx
RMF FM

Foto: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *