Holecka MEMHolecka MEM

Do mediów wyciekła część nazwisk dziennikarzy, którzy mają znaleźć się w „nowej” TVP, czyli Telewizji Polskiej po wymianie kadr.

Dziennikarze, którzy przejdą do „nowego TVP” mają głównie pochodzić z TVN24 i Polsat News.

Portal „Wirtualne Media” dowiedział się ze swoich źródeł, że do Telewizji Polskiej ma przejść prezenter Polsat News Piotr Jędrzejek. Dziennikarz będzie prowadził Wiadomości (możliwe, że pod zmienioną nazwą) i Panoramę na TVP2.

Do TVP ma przejść także Milena Bobrowska z Polsat News, czyli dziennikarka, która w przeszłości związana była z TVN24. Bobrowska miała już nawet napisać list pożegnalny do współpracowników.

Kolejne postaci z Polsatu, które przejdą do TVP, to pracownicy kanału Wydarzenia 24: Bartosz Cebeńko i Wioleta Wramba.

Z kolei serwis plotkarski „Pudelek” podaje, że do „nowego TVP” przejdzie także Joanna Dunikowska-Paź z TVN24.

SJ

„Wirtualne Media”, Pudelek

Fot. TVP Info / MEM (przeróbka)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *