fot. Ig/topmodelpolskatvn

Dziś odbył się finał programu Top Model w TVN. Czworo finalistów walczyło o wielką nagrodę finansową i kontrakt, który jest wstępem do wielkiej kariery! Wiemy, kto zwyciężył tegoroczną edycję!

Sofia Konecką-Menescal, Dominik Szymański, Wiktoria Darda i Natalia Węgrzynowska dziś zakończyli rywalizację w 12 edycji Top Model. Emocje sięgnęły zenitu, gdy ogłoszono, kto zdobył nagrodę główną.

Zwycięzcą został Dominik Szymański.

Nagroda główna była warta wielu wyrzeczeń. Zwycięzca otrzyma 200 tys. zł. Ponadto będzie na okładce magazynu Glamour i otrzyma kontrakt z agencją modeli.

Top Model to program TVN oparty na amerykańskim programie America’s Next Top Model. W Polsce cieszy się ogromną popularnością.

Przez lata dzięki programowi wylansowano wiele gwiazd, które dziś robią karierę na całym świecie. Nie tylko zresztą w modelingu.

Wśród gwiazd poprzednich edycji można wymienić Klaudię El Dursi. Jest obecnie prowadzącą Hotel Paradise.

Z kolei Mateusz Maga ma na swoim koncie liczne współprace z prestiżowymi markami. Wśród nich jest m.in. Gucci czy Prada.

Skład tegorocznego jury nie był zaskakujący. Znaleźli się w nim: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz Joanna Krupa.

W trakcie dzisiejszego finału pojawiły się także gwiazdy muzyczne. Widzieliśmy m.in. Natalię Nykiel, Julię Rock czy zespół Sorry Boys.

Dominikowi Szymańskiemu gratulujemy i życzymy podboju światowych wybiegów!

dj

TVN / radiosupernova.pl / naekranie.pl

fot. Ig/topmodelpolskatvn

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *