fot. TVP / 1 z 10/Fb/Jeden Z Dziesięciu (kolaż TZ)

Pan Artur Baranowski, który nie dotarł na Wielki Finał 140 serii programu 1 z 10 został okrzyknięty rekordzistą. Na temat jego ogromnej wiedzy powstało mnóstwo memów, zaś on stał się gwiazdą Internetu. Okazuje się jednak, że ktoś zdobył już więcej punktów, niż on.

Artur Baranowski zdobył wielką popularność po tym, jak zdobył maksymalną ilość punktów możliwych do zdobycia w programie 1 z 10. Zdobył aż 803 punkty.

Zdobyłby ich zapewne więcej, gdyby wziął udział w wielkim finale. Niestety, nie dotarł na czas na miejsce nagrania.

Jak się okazuje, nie jest jednak rekordzistą programu. Zwróciła na to uwagę „Plejada” przywołująca oficjalny profil programu 1 z 10 na Facebooku.

Jak czytamy w opisie oraz widzimy na zdjęciu, rekordzistą jest najpewniej pan Dominik Raurer. W finale 106 edycji programu 1 z 10 w maju 2018 roku zdobył 906 punktów.

Oznacza to, że to Dominik Rauer jest rekordzistą programu, nie Artur Baranowski. Należy jednak podkreślić, że gdyby pan Baranowski na finał dotarł, zapewne to on zostałby rekordzistą.

Sami twórcy przypominają, ze względu na ogromną popularność tematu, że „w prawie 30-letniej historii programu” nieobecności finalistów na programie „miały miejsce wielokrotnie”.

– Choćby jesienią ubiegłego roku, kiedy również Wielki Finał 134 edycji został rozstrzygnięty wśród 9 zawodników – napisano w oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku.

Pozostaje więc czekać, aż w programie pojawi się kolejny erudyta, który pobije wynik 904 punktów Dominika Rauera.

dj

plejada.pl / facebook.com / tymzyjesz.pl

fot. TVP / 1 z 10/Fb/Jeden Z Dziesięciu (kolaż TZ)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *