Artur Baranowski Fot. TVP / 1 z 10Artur Baranowski Fot. TVP / 1 z 10

Niekwestionowana gwiazda i historyczny rekordzista programu „1 z 10” pan Artur Baranowski nie wziął udziału w Wielkim Finale. Plotki na temat przyczyny nieobecności okazały się być prawdziwe.

Artur Baranowski zdobył wielką sławę po jednym z ostatnio wyemitowanych odcinków programu „1 z 10”, który od lat prowadzi Tadeusz Sznuk.

Gwiazda przerzucała wszystkie pytania na siebie. Stał się zwycięzcą odcinka z rekordową ilością 803 punktów. Internauci na temat pana Artura stworzyli mnóstwo memów, m.in. żart, że wie nawet, gdzie się podziały nasze pieniądze z I Komunii Świętej.

W mediach jednak pojawiły się niepokojące plotki. Pan Artur miał nie wziąć udziału w Wielkim Finale programu 140 serii programu „1 z 10”.

Powód miał być niezwykle błachy: Zepsuło się auto. Wiele osób mimo to oczekiwało, że jednak uda się zobaczyć nowego mistrza „1 z 10”.

Niestety, plotki okazały się być prawdziwe. Pan Tadeusz Sznuk zaraz na początku programu potwierdził, że pan Artur nie zdołał dotrzeć.

– Jak Państwo pewnie spostrzegli, przedstawiła się nam 9 graczy. Niespodziewane zdarzenie dzisiaj, to fakt, że Pan Artur Baranowski, zwycięzca przedostatniego odcinka tej serii, niestety nie dojechał – powiedział Tadeusz Sznuk.

– To wielka, wielka szkoda, bowiem Pan Artur zdobył w swoim odcinku niewiarygodną liczbę 803 punktów. Pozdrawiamy go no i w dziewięcioosobowym składzie rozpoczynamy grę – dodał prowadzący kultowy program.

Dobre wieści są takie, że mimo nieobecności Artur Baranowski i tak wygrał nagrodę pieniężną. I to niemałą!

– Sumujemy punkty zdobyte dzisiaj z tymi, które uczestnicy zdobyli w poprzednich odcinkach. (…) Ten, który nie przybył na tę rozgrywkę, w swoim odcinku zdobył niewiarygodną liczbę 803 punktów, zatem 10 tys. złotych wędruje do Pana Artura Baranowskiego – mówił Sznuk.

dj

zloteprzeboje.pl / tymzyjesz.pl

Fot. TVP / 1 z 10

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

One thought on “Pan Artur wie nawet, gdzie są Twoje pieniądze z Komunii, ale nie wziął udziału w Wielkim Finale „1 z 10””
  1. GDYBY ZEPSUŁO SIĘ AUTO -MOŻNA BYŁO ZAMÓWIĆ NA TEN CZAS TARYFĘ LUB Z SKORZYSTAĆ Z INNEGO AUTA !!! WĘSZĘ W TYM PRZEKRĘT !!! ZEPSUTO AUTO TO ŚCIEMA !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *