Artur Baranowski Fot. TVP / 1 z 10Artur Baranowski Fot. TVP / 1 z 10

Artur Baranowski dostał się do finału ostatniego odcinka „1 z 10”, a tam rozbił bank. Uczestnik pobił rekord, uzyskując najwyższą możliwą ilość punktów.

„Na siebie”, „na siebie” – po trzecim pytaniu pan Artur powtarzał tę frazę przed każdym kolejnym zadanym. Inni finaliści tego odcinka „1 z 10” nie mieli okazji sobie pograć.

Pochodzący z woj. łódzkiego uczestnik pobił absolutny rekord. W rundzie finałowej Artur Baranowski z wielkim spokojem odpowiedział na wszystkie pytania, zachowując przy tym wszystkie szanse.

– Mam wrażenie, że pańscy konkurenci trochę się nudzą, ale proszę bardzo – powiedział w pewnym momencie Tadeusz Sznuk, gdy pan Artur po raz kolejny powiedział „na siebie”.

Uczestnik jednak nie odpuszczał i odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania. Prowadzący pogratulował mu i poinformował o tym, że jest to rekord programu.

Rekord, którego, warto to zaznaczyć, nikt już nie pobije, bo nie da się odpowiedź na więcej pytań, niż na wszystkie.

SJ

TVP

Fot. TVP / 1 z 10

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *