Kuba Wojewódzki i Andrzej Seweryn.Kuba Wojewódzki i Andrzej Seweryn. / foto: screen Twitter (kolaż)

Już we wtorek 2 maja gośćmi Kuby Wojewódzkiego w jego show na antenie TVN będą aktor Andrzej Seweryn oraz modelka Karolina Pisarek. W sieci pojawił się fragment programu.

Talk-show Kuby Wojewódzkiego od lat cieszy się dużą popularnością. U „Króla TVN” gościło już wiele osób ze świata show-biznesu, ale też polityki. Dziś wieczorem na skórzanej kanapie zasiądą Andrzej Seweryn i Karolina Pisarek.

Andrzej Seweryn jest polskim aktorem filmowym i teatralnym. Sprawuje także funkcję dyrektora naczelnego Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie.

Seweryn w programie „Kuba Wojewódzki”

Podczas krótkiego fragmentu programu, który pojawił się w sieci, Wojewódzki i Seweryn rozmawiają jednak nie o aktorstwie, a o polityce. Obaj przestrzegają przed głosowaniem na Konfederację, która ostatnio notuje wzrost poparcia w sondażach.

Wojewódzki stwierdził, że „Konfederacja to nie jest najlepszy gospodarz tego kraju”. – Nie, to jest bardzo zły gospodarz kraju – odparł Seweryn.

Posłuchajcie ich programu, poczytajcie, dowiedzcie się, co za tym się kryje – apelował aktor.

Tak. Poczytajcie o „piątce Mentzena”, to może trochę inaczej do tego wszyscy, szczególnie młodzi ludzie, podejdą – wyraził nadzieję Wojewódzki.

πr

Twitter/tvn.pl

foto: screen Twitter (kolaż)

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *