Karolina Pajączkowska Źródło: YouTubeKarolina Pajączkowska Źródło: YouTube

Karolina Pajączkowska (32 l.) odchodzi z Telewizji Polskiej. Pojawiają się doniesienia, że dziennikarka, która przed laty związana była z TVN-em, miałaby powrócić do tej stacji.

O Pajączkowskiej zrobiło się głośno, gdy przeszła z TVN-u do TVP. Młoda dziennikarka szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych pracownic Telewizji Polskiej. Teraz pojawiają się plotki, że wróci do swojego poprzedniego miejsca zatrudnienia.

Karolina Pajączkowska odchodzi z TVP. Do TVN-u?

„Mój kontrakt z Telewizją Polską wygasa na początku listopada. Nie planuję go przedłużać” – napisała Pajączkowska w oświadczeniu. „Chciałabym wszystkim Widzom bardzo podziękować za wspólnie spędzone 4 lata. Idzie nowe” – dodała tajemniczo dziennikarka.

Czym jest „nowe”? Pojawiły się plotki, że dziennikarka miałaby powrócić do TVN-u.

Odchodzi, czy została wyrzucona?

Karolina Pajączkowska twierdzi, że to ona odchodzi z TVP. Portale plotkarskie, jak Plejada.pl, podają jednak zgoła inną informację.

„Kierownictwo TAI zdecydowało o niekontynuowaniu współpracy. W maju br. dyrekcja TAI prowadziła z prezenterką Karoliną Pajączkowską rozmowy dotyczące zasad dalszej współpracy. Strony nie doszły do porozumienia” – czytamy w tekście serwisu.

Śni o amerykańskich mediach

Ciekawostką jest, że Pajączkowska w zeszłym roku udzieliła wSieci wywiadu, w którym mówiła o tym, co może zrobić, jeśli zwolnią ją z TVP.

– Mówię to, co myślę, a nie to, co wypada. Często słyszę: „Byłaś w TVN, teraz jesteś w TVP. Gdzie pójdziesz, jak cię zwolnią?”. Gdzie pójdę? Może do CNN. Jestem dwujęzyczna. Nikomu nie muszę przyklaskiwać – snuła wówczas.

Cóż, zobaczymy, czy amerykański sen dziennikarki się spełni…

SJ

Plejada.pl, wSieci

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *