Izabella Krzan Fot, YouTubeIzabella Krzan Fot, YouTube

Choć Izabella Krzan została gwiazdą TVP za czasów Jacka Kurskiego, to nie musi obawiać się czystki w nowej Telewizji Publicznej. Nowe władze nie zamierzają jej ponoć zwalniać.

Media publiczne w Polsce wyglądają tak, że gdy do władzy dochodzi nowa ekipa, to zwalnia dziennikarzy, którzy lubili poprzednią i tak średnio co cztery lata (lub ew. co osiem, jeśli jakaś partia rządzi dłużej).

Teraz do władzy doszło KO z koalicjantami z TD i Lewicy i rozpoczęło widowiskowe czystki. Według doniesień medialnych zagrożeni zwolnieniami są nie tylko dziennikarze i reporterzy serwisów informacyjnych i publicystycznych, ale także gospodarze teleturniejów, programów śniadaniowych i rozrywkowych.

O swój los drżeć powinni ponoć Przemysław Babiarz, Kajra, Rafał Brzozowski oraz Sławomir.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku Izabelli Krzan. Choć była modelka i miss była ochrzczona mianem „aniołka Kurskiego”, to raczej zachowa posadę prowadzącej w „Kole Fortuny” i „Pytaniu na śniadanie”.

Krzan jest bowiem uwielbiana przez publikę telewizji publicznej, a jej popularność jest tak duża, że nowe TVP nie chce z niej rezygnować.

„Do tej pory artykuły czy doniesienia medialne o kolejnych gwiazdach TVP nie były dla nich zbyt przychylne. Izabella Krzan jest w tym przypadku… wyjątkiem! Wygląda na to, że ze starcia z nową władzą TVP wyjdzie bez szwanku. Prezenterka i modelka ma bowiem tylu fanów i sympatyków, że stacja nie będzie się jej chciała pozbywać. Mówi się nawet, że Krzan jest „ulubienicą widzów”” – pisze „Super Express”.

SJ

Super Express

Fot. YouTube / TVP

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *