Wielka bitwa toi-toiowa

Co tam się wydarzyło? W amerykańskim Pittsburghu w stanie Pensylwania odbył się koncert. Od tego, co działo się na scenie, dużo ciekawsze było to, co wydarzyło się przy toi-toiach. Otóż kilka kobiet rozpętało tam regularną bitwę.

Podczas koncertu country w PNC Parku miała miejsce wielka bitwa toi-toiowa. Kilka kobiet wpadło w dziki szał. Panie szarpały się i zamykały nawzajem w brudnych kabinach. Wszystko zostało nagrane i wrzucone do sieci. Wideo ma już miliony wyświetleń.

Wielka bitwa toi-toiowa

Zaczęło się od wściekłej blondynki, która zaatakowała szatynkę pilnującą kabiny toi-toiowej (najpewniej wewnątrz była jej koleżanka). Blondi z nieznanych szerzej powodów rzuciła się na kobietę i zaczęła ją bić. Walka była tak zacięta, że panie wpadły do jednego z toi-toiów.

Niespodziewanie do walki dołączyła kolejna kobieta. Ona i blondynka najwyraźniej są z jednego teamu, bo razem okładają szatynkę.

Mogłoby się wydawać, że ciemnowłosa „ofiara” ma przechlapane, ale wtedy do walki wkracza jej znajoma o blond włosach.

Od razu widać, że nowa uczestniczka bitki z niejednego pieca chleb jadła i tego typu starcia nie są dla niej niczym nadzwyczajnym.

Blondynka nr 2 bardzo szybko radzi sobie z obiema kobietami, które zaatakowały jej koleżankę. Wszystko wskazuje na to, że to już koniec.

Wciąż wściekłe i roztrzęsione (a także najpewniej niezbyt dobrze pachnące) zostawiają za sobą pole walki, na którym leżą rozsypane kosmetyki jednej z nich.

Nagranie, na którym zarejestrowano to starcie, cieszy się ogromną popularnością w sieci. Toi-toiową walkę obejrzało już ok. 9 milionów widzów.

SJ

Twitter

Fot. Twitter

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *