Marcin Bułka / Fot. domena publicznaMarcin Bułka / Fot. domena publiczna

Mimo że w ostatniej kolejce Ligue 1 sezonu 2022/23 OGC Nice wygrało u siebie z Olympique Lyon, to Marcin Bułka, który jest bramkarzem tej drużyny, nie będzie dobrze wspominał tego spotkania. Podczas, gdy Polak był na stadionie, złodzieje wdarli się do jego domu. Straty wynoszą ponad milion złotych.

OGC Nice pokonało Olumpique Lyon aż 3:1. Jednak dla Polaka, grającego we francuskim klubie, wieczór ten nie skończył się przyjemnie. Gdy dotarł do domu, momentalnie zorientował się, że nie wszystko jest w porządku.

Wieści o obrabowaniu domu Marcina Bułki rozeszły się lotem błyskawicy także wśród kibiców klubu. Dotarły także do Polski. Bramkarz stracił przedmioty warte fortunę.

Wiele wskazuje na to, że złodzieje wcześniej misternie przygotowali się do napadu. Jest bowiem mało prawdopodobne, że do rabunku doszło przypadkiem właśnie wtedy, gdy Polak walczył na stadionie.

Z doniesień francuskiego dziennika „Le Journal du Dimanche” wynika, że Marcin Bułka od razu po powrocie do domu wiedział, że coś jest nie tak. Według gazety dom Polaka obrabowało czterech mężczyzn.

Rabusie mieli dokładnie zbadać posesję Polaka, by ostatecznie włamać się do domu około godz. 22.00. Ukradli paszport bramkarza oraz dwa cenne zegarki. Ponadto z domu zginęła także biżuteria i skórzane dodatki do ubrań.

Marcin Bułka niezwłocznie zawiadomił policję o włamaniu. Mundurowi szybko pojawili się na miejscu i wszczęli śledztwo. Z ustaleń wynika, że szkody poniesione przez Polaka opiewają na ok. 300 tys. euro, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 1,2 mln.

mx

wprost.pl

Foto: Domena publiczna

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *