Facepalm.Facepalm - zdj. ilustracyjne. / Fot. Pixabay

Reprezentant Polski w piłce nożnej Krystian Bielik wdał się w pyskówkę w internecie. Tego wpisu, choć szybko go usunął, może jeszcze długo żałować.

Reprezentacja Polski zanotowała fatalny start pod wodzą nowego selekcjonera Fernando Santosa. Po trzech meczach eliminacyjnych do EURO 2024 ma na koncie zaledwie trzy punkty. Po wiosennym laniu od Czechów i wymęczonym zwycięstwie z Albanią, teraz przyszła kompromitująca porażka ze słabiutką Mołdawią.

Ostatni mecz Krystian Bielik oglądał jedynie z ławki rezerwowych, więc koszmarny wynik nie spada w tak dużym stopniu na jego barki. Piłkarz, który w ostatnim sezonie występował w drugoligowym angielskim Birmingham, komentarz internauty wziął jednak mocno do siebie. I odpowiedział w bardzo chamski sposób.

Wszystko zaczęło się od zdjęcia z wakacji, jakie opublikował Kamil Grosicki. Ten bawi się w tureckim Bodrum m.in. z Kamilem Glikiem. Obaj nie byli jeszcze ani razu powołani przez nowego selekcjonera reprezentacji. „Grosika” Santos nie widzi w drużynie, Glik natomiast zmagał się z kontuzją.

Na wspólne zdjęcie, wrzucone na Instagram przez Grosickiego, zareagował Bielik. „Zabawa lalala” – napisał Bielik. Uszczypliwie odpowiedział na to jeden z internautów: „Zabawę to mieliście w Kiszyniowie, kopaczu” – odpowiedział, nawiązując do wspomnianej klęski w Mołdawii.

Bielik nie wytrzymał tego rodzaju krytyki i odpowiedział w chamski sposób. „Zabawę to miałem z twoją matką na kwadracie” – napisał. Po jakimś czasie wpis usunął, ale oczywiście w internecie nic nie ginie.

Bielik postanowił przeprosić za swój komentarz. „Przepraszam za mój wczorajszy komentarz wszystkich kibiców. Było to kompletnie niepotrzebne. Jest mi wstyd, nigdy nie powinno się to wydarzyć. Jako reprezentantowi Polski nie wypada mi pisać w ten sposób” – stwierdził po czasie.

Nie wiadomo, czy Bielik sam się zreflektował, czy taką postawę doradził mu ktoś z bliskiego otoczenia. Cała sytuacja to jednak kolejny dowód na to, że niezbyt rozgarnięte osoby powinny się trzymać z dala od mediów społecznościowych, bo zwyczajnie mogą sobie tylko pogorszyć wizerunek. Nawet, jeśli wydawało się, że pogorszyć się go nie da.

JW
Fot. Tumisu/Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *