Kamil Stoch Źródło: YouTubeKamil Stoch Źródło: YouTube

Kamil Stoch na Intagramie dodał bardzo gorzki wpis. Polski olimpijczyk jest rozgoryczony po niedzielnym konkursie PŚ w Oslo.

Gdy w Planicy Kamil Stoch zajął 6. i 4. miejsce w konkursie indywidualnym, jego fani odzyskali nadzieję, że olimpijski mistrz wraca do formy. Niestety wielki powrót Polaka pokrzyżował ciężkie warunki w Oslo.

Kamil Stoch na Instagramie: Nie będę tęsknił

W serii finałowej Kamil Stoch usiadł na belce, zajmując 10. miejsce i mając niewielką stratę do podium. Niestety nie popisał się Borek Sedlak, który włącza skoczkom zielone światło.

Polskiego mistrza Sedlak wypuścił, gdy na skoczni panowały bardzo niestabilne warunki. Polak doleciał do 119,5 metra i zamiast awansować, spadł w tabeli.

Kamil Stoch komentuje sytuację z niedzielnych skoków. Sportowiec nie kryje niezadowolenia.

– Wszystko generalnie szło dobrze, aż do ostatniego skoku. Może nie był idealny, jednak w moim odczuciu był lepszy niż ten z pierwszej serii. Ale to co się wydarzyło w powietrzu jest naprawdę nie fair, tak się nie powinno robić – mówił polski mistrz w rozmowie z Eurosportem.

„Bye bye Oslo. Nie będę tęsknił. A tak już całkiem poważnie to solidny weekend za mną. Doleci szczęście i będzie git” – napisał później jeszcze Kamil Stoch na Instagramie.

SG

Eurosport / Instagram

Fot. Prt sc / YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *