Stadion Narodowy w Warszawie.Stadion Narodowy w Warszawie. / foto: Wikimedia, Suicasmo, CC BY-SA 4.0

Polscy kibice tłumnie zapełnili Stadion Narodowy w Warszawie na drugie spotkanie eliminacyjne biało-czerwonych. Fani, którzy wybrali się na mecz Polski z Albanią muszą słono zapłacić za przekąski i napoje, bowiem ceny na Narodowym zwalają z nóg.

Reprezentacja Polski pierwszy mecz eliminacyjny rozegrała na wyjeździe. W czeskiej Pradze biało-czerwoni ulegli reprezentacji Czech. Drugi mecz, z Albanią, Polacy rozgrywają już u siebie – na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ceny na Narodowym

Stadion zapełnił się po brzegi, a kibice, którzy zdecydowali się na zakup biletu, muszą sięgnąć głęboko do kieszeni, by kupić napój lub jedzenie. Ceny na Narodowym są wręcz horrendalne.

I tak, aby zakupić zestaw 6 piw Tyskiego o pojemności 0,4 l trzeba zapłacić 99 złotych. To i tak taniej niż gdyby kupić sześć takich piw oddzielnie. Wówczas koszt jednego z nich wyniósłby 19 złotych.

Z nóg zwalają także ceny zestawów, na który składają się hot dog, zapiekanka, popcorn lub nachos z sosem oraz Coca-Cola lub Tyskie. Najtańszy z nich kosztuje 32 złote, najdroższy równo 10 złotych drożej.

Ceny samych przekąsek wahają się od 19 do 25 złotych, za to za zimne napoje bezalkoholowe trzeba zapłacić od 10 do 15 złotych.

πr

sport.fakt.pl

foto: Wikimedia, Suicasmo, CC BY-SA 4.0

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *