Gocha Magical i Nikita Fot. instagram.com / @cloutmmaGocha Magical i Nikita Fot. instagram.com / @cloutmma

Federacja freak-fightowych wal urządza galę, na której zawalczą m.in. nieletni. Walką wieczoru ma być natomiast pojedynek matki patostreamera Daniela Magicala i jego byłej dziewczyny – Nikity.

Clout MMA to federacja freak-fightowych walk, której włodarzami są: były piłkarz Sławomir Peszko i influencerka Lexy.

Gale tego typu były już wielokrotnie krytykowane, jednak tym razem wokół wydarzenia, które odbędzie się 28 października, wybuchł prawdziwy skandal. Kontrowersje wzbudził pojedynek Gochy Magical i Nikity.

Gocha Magical kontra Nikita

Daniel Magical to patostreamer, który „karierę” zbudował jako młody chłopak, gdy transmitował w sieci to, co działo się u niego w domu, a działy się rzeczy patologiczne. Mowa tu pijackich libacjach, bójkach, wyzwiskach pomiędzy członkami rodziny etc. Bohaterką tych streamów niejednokrotnie była jego matka.

Teraz właśnie ta kobieta, która znana jest z tego, że upijała się ku uciesze widzów zawalczy z byłą dziewczyną swojego syny.

„Drodzy, trzeba zrobić szum, gdyż te Freak Fighty przekraczają granicę żenady, która może skończyć się tragedią. Na gali #CloutMMA, którego twarzami jest influencerka Lexi oraz były ex-piłkarz (sic!) Sławomir Peszko, zostały zaprezentowane nowe „gwiazdy”. To jest słuchajcie DRAMAT” – pisze na portalu X (dawniej Twitter) Wojtek Kardys, przedsiębiorca i wykładowca akademicki.

„Oprócz typowych patusów, byłych kryminalistów, którzy nie potrafią sklecić poprawnie normalnego (bez przekleństw) zdania, dla których największą zniewagą to przywitać się z żołnierzem czy policjantem. To nie wszystko, mamy też walkę 16 latków (tak, będą się bić dwóch chłopców, jeden z nich jest bratem Lexi), no i mamy również walkę wieczoru Gohę z Nikitą” – pisze dalej.

„Gocha to 50 letnia alkoholiczka, matka innego patoinfluencera Daniela Magicala, która wielokrotnie upijała się „na żywo”. Ma ona walczyć z 19letnią była partnerką swojego syna – Nikitą. To jest nie tylko promowanie najgorszej patologii, to się może też źle skończyć dla tej starszej pani” – czytamy.

„Trzeba to jasno zakomunikować, mamy spoleczny problem, społeczne (i prawne) przyzwolenie na gloryfikacje patologii. Patologia stała się beką, a jej bohaterowie współczesnymi klaunami. Ich upijanie i ćpanie jest (na streamie) zabawne. Nie pomagamy im, my ich wykorzystujemy dla igrzysk i zabawy” – uważa Kardys.

„Czy powinniśmy tego zakazywać? No cóż, jeżeli rynek chce, to rynek dostanie. To się jednak może skończyć, jeżeli zabraknie… pieniędzy” – czytamy.

Kardys w swoim wpisie wymienia firmy, które partnerują gali urządzającej tak patologiczne pojedynki. Na liście są:

– GoingAPP
– Overlord
– Super Express
– Fortuna
– Extreme Hobby
– HotPay
– MGN
– Motus Hulajnogi Elektryczne
.

Po wybuchu afery z partnerowania Clout MMA wycofał się „Super Express”. Od gali odcina się także państwowy gigant paliwowy Orlen, który jest sponsorem tytularnym obiektu, na którym odbędą się walki.

SJ

X

Fot. instagram.com / @cloutmma

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *