Zdjęcie ilustracyjne/fot. Pixabay

44-letnia Aneta Jagła i jej 49-letni mąż Adam Jagła zaginęli w nocy z 20 na 21 maja 2023 roku. Wyszli z mieszkania na warszawskim Mokotowie, zostawiając dwójkę swoich nieletnich dzieci. Teraz w sprawie pojawiają się nowe, nieznane wcześniej fakty.

Policja wciąż szuka małżeństwa z Warszawy, które opuściło mieszkanie w stolicy, pozostawiając w nim swoje nieletnie dzieci. Pojawiają się liczne spekulacje na temat motywów, jakie kierowały małżonkami.

Opuszczając mieszkanie przy ul. Puławskiej w Warszawie, 44-latka i 49-latek zostawili swoim nieletnim dzieciom list. „Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni” – napisali w nim.

W sprawie pojawiło się też kilka tropów. Niektóre jednak są ze sobą sprzeczne. O tym, że byli widziani na południu Polski i na Słowacji pisaliśmy już na łamach naszego portalu.

Dziećmi zaopiekowała się rodzina, która zgłosiła zaginięcie małżonków na policję. Para bowiem nie nawiązała żadnego kontaktu od 21 maja.

Teraz nowe światło na sprawę rzucają doniesienia „Super Expressu”, który rozmawiał z sąsiadką pary. Kobieta zwróciła uwagę na dziwne zachowanie tej dwójki.

– Powiem szczerze, rzadko kiedy ich widywałam w bloku. Wydaje mi się, że dość sporadycznie wychodzili z mieszkania. Na pewno częściej wychodziła ta kobieta, to fakt – mówiła cytowana przez se.pl kobieta.

– Jednak jedna rzecz mnie zastanawiała, nie mówiłam o tym nikomu wcześniej. Tydzień przed ich zaginięciem widziałam ich przed blokiem, na podwórku. Siedzieli na murku, mieli kaptury zarzucone na głowę. Rozmawiali. Szeptali do siebie. Być może omawiali szczegóły ucieczki… Byli trochę tajemniczy, trochę przerażający – dodała.

Policja podkreśla, że para wciąż jest poszukiwana. Czy usłyszą zarzuty, okaże się w momencie ich odnalezienia. Para zostawiła bowiem bez opieki nieletnie dzieci.

mx

se.pl/fakt.pl/tymzyjesz.pl

Foto: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *